Państwowa Szkoła Muzyczna
I stopnia im.Grażyny Bacewicz
ul.Inwalidów Wojennych 2a
43 - 603 Jaworzno

nowy telefon: 32-762-93-23
nowy telefon: 32-762-93-24
nowy fax: 32-762-93-25
stary telefon: (032) 615-52-37
e-mail: psm_jaworzno@tlen.pl


poniedziałek, 17 czerwiec 2019 r., imieniny: Laury, Leszka, Marcjana



 Ważne wiadomości:

We wskazanej kategorii nie znaleziono żadnych pozycji.

 Pozostałe wiadomości:

Zakończenie roku szkolnego!

2019-06-16

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019!

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie informuje, że zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w dniu 19 czerwca 2019 roku.

Godz. 16:00 klasy I, II, III cyklu sześcioletniego oraz klasa I cyklu czteroletniego.

Godz. 17:00 klasy IV, V, VI cyklu sześcioletniego oraz klasy II, III i IV cyklu czteroletniego.


Jak Wieniawski

2019-06-10

II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy
"Jak Wieniawski"

30.05-02.06 2019 r. Lublin

W kategorii b

III nagrodę zdobyła Alicja Proksa

z klasy skrzypiec Agaty Kmak.


W kategorii c

Wyróżnienie zdobyła Zofia Bogunia

z klasy skrzypiec Barbary Knot.


Dyplom za wyróżniający akompaniament otrzymali
Anita Sułkowska i Marcin Guzik

Gratulujemy!


Konkurs Miniatur Fortepianowych

2019-06-10

XIII Ogólnopolski "Łowiecki" Konkurs Miniatur Fortepianowych

24-25 maja 2019r. Wrocław

II miejsce zdobyła Anna Tesarczyk

z klasy fortepianu Justyny Gacek.

Gratulujemy!!!


Konkurs Miniatur

2019-06-10

I Ogólnopolski Konkurs Miniatur

14.05-19.05 2019 Zamość

III miejsce zdobyła Agata Bondar

z klasy wiolonczeli Grzegorza Kamieńskiego.


Gratulujemy!


"Młody Polski Wiolonczelista"

2019-06-10

XI Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy
"Młody Polski Wiolonczelista"

17.05-19.05 2019 Bochnia

II miejsce zdobyła Agata Bondar

z klasy wiolonczeli Grzegorza Kamieńskiego.


Gratulujemy!


Janko Muzykant

2019-05-27

XVIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy
"Janko Muzykant"

17.05-18.05 2019 Sochaczew

W II kategorii


I miejsce zdobyła Julia Solarz

z klasy skrzypiec Marzenny Synowiec.


II miejsce zdobyła Zofia Bogunia

z klasy skrzypiec Barbary Knot.


II miejsce zdobyła Zofia Pawlik

z klasy skrzypiec Ewy Gajdy Migacz.


II miejsce zdobył Michał Kaszowski

z klasy skrzypiec Ewy Gajdy Migacz.


Dyplom za wyróżniający akompaniament otrzymała Anita Sułkowska

Gratulujemy!


Dzień otwarty

2019-05-10


XX Konkurs Skrzypcowy

2019-05-16

XX Konkurs Skrzypcowy dla uczniów kl. II i III cyklu sześcioletniego Szkół Muzycznych I Stopnia

7 maja 2019 Żywiec

Wyróżnienie zdobyła Zofia Psiuk

z klasy skrzypiec Agnieszki Bakalarz.


Gratulujemy!


"Dzień Otwarty"

2019-05-06

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne Państwowej Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie
Serdecznie zapraszają na

"Dzień Otwarty" 7 maja godz. 16:30

W programie:
Koncert uczniów, pokazy instrumentów, zajęcia otwarte z rytmiki.


XXIII Międzynarodowy Konkurs im. Bohdana Warchala

2019-05-16

XXIII Międzynarodowy Konkurs im. Bohdana Warchala
TALENTS for Europe

27.04-1.05 2019 Dolny Kubin

W I grupie wiekowej

III miejsce zdobyła Julia Solarz

z klasy skrzypiec Marzenny Synowiec.


III miejsce zdobyła Agata Bondar

z klasy wiolonczeli Grzegorza Kamieńskiego.


IV miejsce zdobyła Zofia Pawlik

z klasy skrzypiec Ewy Gajdy Migacz.


Gratulujemy!


Konkurs Instrumentów Dętych

2019-05-06

III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych


27-30 kwietnia 2019 r. Wadowice

I Miejsce - Antoni Hyski


z klasy trąbki prof. ośw. Jana Jarosza

I Miejsce - Maria Pawlik


z klasy oboju Katarzyny Mulak

I Miejsce - Antoni Wiercioch


z klasy klarnetu Małgorzaty Lewickiej Arendarczyk

II Miejsce - Filip Cieżak


z klasy trąbki prof. ośw. Jana Jarosza

II Miejsce - Bartłomiej Wiercioch


z klasy saksofonu Jerzego Sendeckiego

Wyróżnienie - Jakub Duszyk


z klasy trąbki Krzysztofa Laksy

Dyplomy za wyróżniające przygotowanie uczniów otrzymali:
Katarzyna Mulak, Małgorzata Lewicka Arendarczyk, Jerzy Sendecki, Jan Jarosz
Dyplom za wyróżniający akompaniament otrzymał Adam Dobrowolski
Gratulujemy!


Sukcesy oboistów

2019-05-06

I Ogólnopolski Konkurs Obojowy

26-28 kwietnia 2019 Kraków

II miejce zdobyła Maria Pawlik
Wyróżnienie zdobył Filip Pasek

z klasy oboju Katarzyny Mulak.

Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczennicy- Katarzyna Mulak


Gratulujemy!


Kolejne sukcesy

2019-05-06

III Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny "Tamburi di canto"

25-26 kwietnia 2019 Dąbrowa Górnicza

III miejce zdobyła Amelia Kokoszka

z klasy perkusji Aleksandra Juraszczyka.


Gratulujemy!


Sukcesy skrzypaczek

2019-05-06

Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy "mały violinista"

17 kwietnia 2019 r. Olkusz

I grupa wiekowa
Wyróżnienie otrzymały

Urszula Deloch i Emilia Migacz

z klasy skrzypiec Barbary Knot

Dyplom za wyróżniający akompaniament otrzymała
Anita Sułkowska


Gratulujemy!


Sukcesy pianistyczne

2019-04-25

IX Wiosenne Spotkania Pianistyczne

15 kwietnia 2019 r. Dębica

W I grupie wiekowej

IV miejsce zdobyła Maja Popielas

z klasy fortepianu Jolanty Jarosz.


Gratulujemy!


Kolejne sukcesy instrumentów dętych

2019-04-25

XIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych

"Jupiter" Kraków
12-13 kwietnia 2019 r.

II grupa wiekowa

I Miejsce - Antoni Hyski
II Miejsce - Filip Cieżak
z klasy trąbki -
prof. ośw. Jana Jarosza


Nagroda Grand Prix - Antoni Hyski

Dyplom za wyróżniający akompaniament otrzymał
Adam Dobrowolski
Gratulujemy!


Wiosenne Konfrontacje

2019-05-06

V Wiosenne Konfrontacje Młodych Flecistów

11 kwietnia 2019 Lubliniec

II miejsce zdobyła Zofia Jastrzemska

z klasy fletu Alicji Molitorys.


Gratulujemy!


Sukcesy w Ostrawie

2019-05-06

XVII Międzynarodowy Konkurs Interpretacyjny "Pro Bohemia"

4-7 kwietnia 2019 Ostrawa

I miejce zdobyła Maria Pawlik

z klasy oboju Katarzyny Mulak.


II miejce zdobył Antoni Wiercioch

z klasy klarnetu Małgorzaty Lewickiej- Arendarczyk.


II miejce zdobyła Julia Solarz

z klasy skrzypiec Marzenny Synowiec.


Gratulujemy!


Sukcesy instrumentów smyczkowych

2019-04-25

I Ogólnopolski "Jasnogórski Konkurs Skrzypcowy"

5-6 Kwietnia 2019 r. Częstochowa

I grupa wiekowa
Wyróżnienie - Zofia Psiuk
z klasy skrzypiec
Agnieszki Bakalarz

II grupa wiekowa

III miejsce - Michał Kaszowski
z klasy skrzypiec
Ewy Gajdy-Migacz


Gratulujemy!


Konkurs Zespołów Kameralnych

2019-05-20

VI Ogólnopolski Konkurs zespołów kameralnych w Cieszynie
" Victor Ullmann in Memoriam"

3 kwietnia 2019 Cieszyn

III miejsce zdobył duet gitarowy:
Filip Faltus i Mateusz Łasaj

z klasy Grzegorza Szymca.


Gratulujemy!


Sukcesy Trąbek

2019-04-25

XXVI Śląski Konkurs Instrumenty Dęte

"Blacha dla najmłodszych" Dąbrowa Górnicza
1-4 kwietnia 2019 r.

II grupa wiekowa

I Miejsce - Filip Cieżak
III Miejsce - Antoni Hyski
z klasy trąbki -
prof. ośw. Jana Jarosza


Wyróżnienie - Jakub Duszyk
z klasy trąbki -
Krzysztofa Laksy

Gratulujemy!


V Festiwal Pianistyczny

2019-04-25

V Festiwal Pianistyczny
im. Apolinarego Szeluty

28-30 marca 2019 r. Słupca

Kategoria I


II miejsce zdobyła Antonina Lis

z klasy fortepianu Anny Gębskiej.


Gratulujemy!


IV Konkurs Pianistyczny

2019-03-28

IV Konkurs Pianistyczny
"Kolorowe Nutki"

13-14 marca 2019 Kraków

W I grupie wiekowej

wyróżnienie I stopnia zdobył Kajetan Bokota

z klasy fortepianu Justyny Gacek.


Gratulujemy!


Faktury

2019-03-28

Faktury za najem instrumentów dostępne do odbioru od dnia 1 kwietnia 2019 r.


V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy

2019-03-28

V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy

22-23 marca 2019 Toruń

W I grupie wiekowej

I miejsce zdobyła Julia Solarz

z klasy skrzypiec Marzenny Synowiec.


IV miejsce zdobyła Alicja Proksa

z klasy skrzypiec Agaty Kmak.


Dyplom za wyróżniający akompaniament Marcin Guzik

Gratulujemy!


XXVIII KOnfrontacje

2019-04-05

XXVIII Konfrontacje Instrumentów Dętych Drewnianych

25-27 marca 2019 Oława

W I kategorii

wyróżnienie zdobyła Zofia Jastrzemska

z klasy fletu Alicji Molitorys.


Gratulujemy!


VIII Międzynarodowe Spotkania Skrzypcowe

2019-03-18

VIII Międzynarodowe Spotkania Skrzypcowe im Prof. Mirosława Ławrynowicza

11-15 marca 2019 r. Płock

I grupa wiekowa
Wyróżnienie - Zofia Pawlik
z klasy skrzypiec
Ewy Gajdy-Migacz


Dyplom za wyróżniający akompaniament otrzymała Anita Sułkowska
Gratulujemy!


...

2019-03-07

I Konkurs Skrzypcowy Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej

1-5 marca 2019 r. Częstochowa

I grupa wiekowa
Wyróżnienie - Zofia Bogunia
z klasy skrzypiec
Barbary Knot


Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczennicy
Barbara Knot


Gratulujemy!


III Ogólnopolski Konkurs

2019-02-25

III Ogólnopolski Konkurs
"Młodzi Artyści na Zamku"

8-10 luty 2019 r. Sucha Beskidzka

Kategoria wiolonczele gr.II

I Miejsce - Agata Bondar
z klasy wiolonczeli
Grzegorza Kamieńskiego


Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczennicy
Grzegorz Kamieński


Kategoria skrzypce gr.IV

I Miejsce-Zofia Bogunia
z klasy skrzypiec
Barbary Knot


Nagroda za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego-Zofia Bogunia
Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczennicy
Barbara Knot


Dyplom za wyróżniający akompaniament
Anita Sułkowska


Gratulujemy!


...

2019-01-26

V Śląski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych im. Józefa Świdra

Katowice 23 stycznia 2019 r.

Srebrny Dyplom


dla

Chóru
Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia
im. Grażyny Bacewicz
w Jaworznie
pod dyrekcją Elżbiety Kapel

Gratulujemy!



...

2019-01-21

W dniach 10-11 stycznia 2019 r. odbył się w Sosnowcu I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny.

W I grupie wiekowej

wyróżnienie I stopnia zdobył Kajetan Bokota

z klasy fortepianu Justyny Gacek.

wyróżnienie II stopnia zdobyła
Maja Popielas

z klasy fortepianu Jolanty Jarosz.

W III grupie wiekowej

wyróżnienie zdobyła Anna Tesarczyk

z klasy fortepianu Justyny Gacek.

Gratulujemy!!!


...

2019-01-21

I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Libiąż 12-13 stycznia 2019r.

W II grupie wiekowej

wyróżnienie zdobył Adam Tesarczyk

z klasy fortepianu Justyny Gacek.

W VI grupie wiekowej

III miejsce zdobyła Anna Tesarczyk

z klasy fortepianu Justyny Gacek.

Gratulujemy!!!


Sukces na III Pomorskim Festiwalu Obojowym

2018-11-30

III Pomorski Festiwal Obojowy

Gdynia, 23-24 listopada 2018 r.

III Miejsce - Maria Pawlik
z klasy oboju
Katarzyny Mulak


Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczennicy -
Katarzyna Mulak


Gratulujemy!


Sukces na IX Ogólnopolskim Konkursie w Chełmnie

2018-11-30

IX Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I st.

"Instrumenty dęte" Chełmno 2018
23-24 listopada 2018 r.

I Miejsce - Filip Cieżak
II Miejsce - Antoni Hyski
z klasy trąbki -
prof. ośw. Jana Jarosza

Dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów -
prof. ośw. Jan Jarosz

Dyplom za wyróżniający akompaniament -
Adam Dobrowolski

Gratulujemy!


Sukces na Konkursie Młodych Solistów

2018-11-29

W dniach 21-23 listopada 2018 r. odbył się w Jaworznie XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów.

W I kategorii wiekowej

III miejsce zdobyła Karolina Pawłowska

z klasy saksofonu Michała Siudeji.

wyróżnienia zdobyły
Milena Chmura
oraz Monika Najman

z klasy fletu Moniki Walasik.

W tej samej kategorii wiekowej

wyróżnienie zdobyła Julia Musiał

z klasy fletu Alicji Molitorys.

W II kategorii wiekowej

II miejsce zdobyła Maria Pawlik

z klasy oboju Katarzyny Mulak.

II miejsce zdobył Antoni Wiercioch

z klasy klarnetu Marioli Śpiewak.

III miejsce zdobył Bartłomiej Wiercioch

z klasy saksofonu Jerzego Sendeckiego.

Dyplom za wyróżniający akompaniament otrzymał

Adam Dobrowolski

PSM I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie zajęła III miejsce


Gratulujemy !


Szczegółowe wyniki XVII Konkursu!

2018-11-24

Wyniki XVII Konkursu!

Dyrekcja PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie informuje, że dostępne są już ostateczne wyniki XVII Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Solistów na stronie internetowej naszej imprezy (wystarczy kliknąć poniżej) lub w „Wyniki indywidualne” oraz „Wyniki zespołowe”.

konkurs-mlodych-solistow.cba.pl

Wyniki indywidualne !

Wyniki zespołowe !


Wszystkie zdjęcia z Konkursu!

2018-11-23

Wszystkie zdjęcia z Konkursu!

Informujemy, że dostępne są już wszystkie zdjęcia z XVII Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Solistów wykonane przez mgr Krzysztofa Laksę oraz mgr Aleksandra Juraszczyka (wystarczy kliknąć poniżej)

zdjęcia z konkursu dzień pierwszy!

zdjecia z konkursu dzień drugi!

Rozdanie nagród oraz koncert laureatów!


Zdjęcia z drugiego dnia przesłuchań!

2018-11-20

Zdjęcia z drugiego dnia Konkursu!

Informujemy, że są już dostępne zdjęcia z drugiego dnia przesłuchań XVII Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Solistów w Jaworznie wykonane przez mgr Krzysztofa Laksę oraz mgr Aleksandra Juraszczyka (wystarczy kliknąć poniżej).

Zdjęcia z drugiego dnia przesłuchań!


Zdjęcia z pierwszego dnia Konkursu!

2018-11-20

Zdjęcia z pierwszego dnia Konkursu!

Informujemy, że są już dostępne zdjęcia z pierwszego dnia przesłuchań XVII Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Solistów w Jaworznie wykonane przez mgr Krzysztofa Laksę oraz mgr Aleksandra Juraszczyka (wystarczy kliknąć poniżej).

Zdjęcia z pierwszego dnia przesłuchań!


Rada Rodziców PSM I st. im. G Bacewicz w Jaworznie

2018-10-05

Rada Rodziców PSM I st. im. G Bacewicz w Jaworznie uprzejmie prosi o dokonywanie wpłat na rzecz Rady Rodziców. Prosimy pamiętać, że każda złotówka wpłacona przez Rodziców wspiera edukację i lepszy rozwój jego dziecka.

1. Wpłaty na rok szkolny 2018/2019 wynosi:
a) 85 zł gdy do szkoły muzycznej uczęszcza jedno dziecko
b) 100 zł gdy do szkoły uczęszcza dwoje lub więcej dzieci

2. Wpłat można dokonywać w dwóch ratach:
a) I rata do końca listopada 2018
b) II rata do końca marca 2019

Wpłat można dokonywać przelewem na rachunek Rady Rodziców:
ING Bank Śląski S.A.
Nr konta: 04 1050 1302 1000 0023 2254 2404
W tytule przelewu należy umieścić imię i nazwisko dziecka oraz oznaczenie klasy.

Faktury za najem instrumentów do odbioru w sekretariacie szkoły od 09.10.2018 roku.


Talent i praca

2018-07-13

W dniu 20.06.2018r. w naszej szkole
odbyła się kolejna edycja konkursu „Talent i praca”.
Nagrodę im. Jadwigi Zarębskiej dla najlepszego absolwenta
Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. G. Bacewicz otrzymała

Agnieszka Natanek

- uczennica klasy klarnetu Małgorzaty Lewickiej - Arendarczyk.
Nagroda zostanie wręczona 3 września
podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019.
Gratulujemy!


do góry

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie, ul. Inwalidów Wojennych 2a, 43-603 Jaworzno

Ta strona używa plików cookie tylko w części administracyjnej. W innym przypadku, nie są one używane.