Państwowa Szkoła Muzyczna
I stopnia im.Grażyny Bacewicz
ul.Inwalidów Wojennych 2a
43 - 603 Jaworzno

nowy telefon: 32-762-93-23
nowy telefon: 32-762-93-24
nowy fax: 32-762-93-25
stary telefon: (032) 615-52-37
e-mail: psm_jaworzno@tlen.pl


¶roda, 13 grudzień 2017 r., imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji


 Rocznik:      Instrument:      Nazwisko:    

    

Rocznik 2016/2017
Emilia Adamska gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Hanna Bara flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Tymoteusz Boba klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Wiktoria Bogusz skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Piotr Bytomski perkusja [. mgr Aleksander Juraszczyk .]
Julia Długosz fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Martyna Dybich fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Maria Frysztacka wiolonczela [. mgr Grzegorz Kamieński .]
Paulina Furman skrzypce [. mgr Małgorzata Basiuk .]
Maja Gajdzik skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Julia Grebla obój [. mgr Katarzyna Mulak .]
Paweł Hajduga fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Kacper Jakubowski fortepian [. .]
Zofia Jarczyk perkusja [. mgr Aleksander Juraszczyk .]
Zuzanna Jendyk saksofon [. mgr Dawid Pławecki .]
Maria Jończyk fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Tobiasz JóĽwik skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Krzysztof Kania tr±bka [. mgr Krzysztof Laksa .]
Maria Kania klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Paulina Kierska skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Paulina Klimczak skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Katarzyna Kołodiuk gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Anna Koper flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Anna Kopytko klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Joanna Krupa klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Marta Kula skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Jędrzej Ku¶nierczyk saksofon [. mgr Bartosz Banasik .]
Wojciech Laskowski fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Bartłomiej Le¶ saksofon [. dr Magdalena Jakubska-Szymiec .]
Jan Łabaj fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Magdalena Martyka obój [. mgr Katarzyna Mulak .]
Filip Mikłas klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Michał Mocek waltornia [. mgr Jerzy ¦lęzak .]
Maciej Mulak tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Hanna Penczek saksofon [. mgr Bartosz Banasik .]
Olga Rogólska skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Tobiasz Rusinek saksofon [. mgr Bartosz Banasik .]
Anna Ryba flet [. mgr Ewa Sawicka .]
Aleksandra Skoczeń flet [. mgr Ewa Sawicka .]
Łukasz Smagacz gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Dominik Sobos obój [. mgr Katarzyna Mulak .]
Paweł Sołtysik skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Karolina Stanek skrzypce [. mgr Małgorzata Basiuk .]
Jakub Stanoszek klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Weronika Swornowska wiolonczela [. mgr Joanna Kalaga .]
Filip Swornowski waltornia [. mgr Jerzy ¦lęzak .]
Kacper Szczurek tr±bka [. mgr Krzysztof Laksa .]
Julia Szyińska flet [. mgr Monika Walasik .]
Szymon ¦lęczka perkusja [. mgr Aleksander Juraszczyk .]
Julia Wójcik fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Kamila Zarzycka flet [. mgr Monika Walasik .]
Mateusz Ziętek fortepian [. .]
Rocznik 2015/2016
Jakub Adamski tr±bka [. mgr Krzysztof Laksa .]
Sara Bańkowska fortepian [. .]
Martyna Bogunia skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Kamila Borkowska klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Klaudia Buczek flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Magdalena Chechelska skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Oliwia Chuderska skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Jan Duda akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Monika Dudek fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Bartosz Fatalski akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Maria Fedak skrzypce [. mgr Małgorzata Basiuk .]
Sonia Gańska skrzypce [. mgr Małgorzata Basiuk .]
Amelia Gibas flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Julia Gor±cy saksofon [. mgr Bartosz Banasik .]
Julia Hajduga klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Paulina Iwańska gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Wiktoria Juszczyk saksofon [. mgr Bartosz Banasik .]
Hanna Kaczmarek skrzypce [. mgr Małgorzata Basiuk .]
Malwina Kargul skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Aleksandra Kijewska flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Maria Wiktoria Knapik skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Wiktoria Korczyk fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Hubert Kubowicz puzon [. mgr Piotr Krawczyk .]
Magdalena Kuciel akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Klaudia Kuryło flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Urszula Maciejowska flet [. mgr Ewa Sawicka .]
Martyna Madej gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Małgorzata Majcherczyk skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Mateusz Michalska puzon [. mgr Piotr Krawczyk .]
Natasza Mikocka wiolonczela [. mgr Grzegorz Kamieński .]
Jagna Nocoń skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Bartłomiej Pogon klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Szymon Pyrek gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Joanna Raczyńska klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Karolina Rysak fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Jagoda Sadziak fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Marcel Skalny tr±bka [. mgr Krzysztof Laksa .]
Kacper Solarz skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Kinga Stelmachów gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Emilia Szłapa skrzypce [. mgr Małgorzata Basiuk .]
Jakub Walasik gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Kamil Wielgomas gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Julia Wrona flet [. mgr Ewa Sawicka .]
Wojciech Zaj±c perkusja [. mgr Aleksander Juraszczyk .]
Bartosz Żak perkusja [. mgr Aleksander Juraszczyk .]
Rocznik 2014/2015
Hanna Adamin skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Zofia Adamin gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Emilia Babisz klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Alicja Bukowska klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Julia Cekiera skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Zuzanna Cichowska flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Karolina Duda saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Bartosz Gęgała tr±bka [. mgr Krzysztof Laksa .]
Rode Glãsel gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Adrianna Golec fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Wiktoria GwóĽdĽ skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Paweł Janikowski skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Marcel Jasiak tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Miriam JóĽwik flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Mateusz Kadula saksofon [. dr Magdalena Jakubska-Szymiec .]
Piotr Klocek puzon [. mgr Piotr Krawczyk .]
Wiktoria Kozera klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Maria Libera skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Adrian Marzec tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Emil Mielnicki klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Dawid Mucha skrzypce [. mgr Małgorzata Basiuk .]
Kinga Nusbaum skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Marcin Partyka gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Marcin Rasała gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Urszula Saternus flet [. mgr Monika Walasik .]
Natalia Smalcerz fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Matylda Szpindor fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Tymoteusz Szpindor gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Eryk Szwarc tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Łucja Tura fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Martyna Urbanik klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Szymon Walasik tr±bka [. mgr Krzysztof Laksa .]
Karolina Wałęsa saksofon [. dr Magdalena Jakubska-Szymiec .]
Zofia Wieczorek saksofon [. dr Magdalena Jakubska-Szymiec .]
Julia Wojtyra flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Rocznik 2013/2014
Julia Abucewicz skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Martyna Berdecka skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Elżbieta Bielawa saksofon [. mgr Bartosz Banasik .]
Szymon Domagała saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Martyna Dzięgiel skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Alicja Frysztacka klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Natalia Grela saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Dominika Grygiel skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Bartosz Jałowiecki tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Kacper Jopek tr±bka [. mgr Krzysztof Laksa .]
Julia Kiermasz flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Martyna Knitter gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Julia Knot fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Natalia Kotasińska flet [. mgr Monika Walasik .]
Katarzyna Kowalczyk flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Karolina Kulińska saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Magdalena Ludwik skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Angela Łukaszewska klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Jakub Michalski tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Julia Musiał saksofon [. mgr Bartosz Banasik .]
Wojciech Olszyczka fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Magdalena Osuch akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Liliana Polak flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Patrycja Rębisz saksofon [. mgr Bartosz Banasik .]
Radosław Skotnicki gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Sebastian Smoleń skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Agnieszka Sobos fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Julia Talarczyk flet [. mgr Monika Walasik .]
Julia Targosz skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Łukasz Targowski tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Justyna Wala wiolonczela [. mgr Grzegorz Kamieński .]
Szymon Walasik fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Dominika Wiercioch skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Rocznik 2012/2013
Natalia Ciura obój [. mgr Katarzyna Mulak .]
Aleksandra Dybczyk fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Aleksandra Faltus skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Szymon Golec gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Marcel Gorzkowski tr±bka [. mgr Krzysztof Laksa .]
Amadeusz Grabowski fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Magdalena Grzymek flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Kacper Habas klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Martyna Kloc perkusja [. mgr Aleksander Juraszczyk .]
Laura Kolat fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Mateusz Kraus tr±bka [. mgr Krzysztof Laksa .]
Wiktoria Libera obój [. mgr Katarzyna Mulak .]
Dominika Liszka gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Maria Nosal wiolonczela [. mgr Grzegorz Kamieński .]
Olga Odrzywolska fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Michał Oleksa fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Mikołaj Pazdan saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Martyna Pluta klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Aleksandra Sadziak skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Liliana Skalny skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Julia Staroń skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Dominika Stencel klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Natalia ¦więtosławska perkusja [. mgr Aleksander Juraszczyk .]
Patryk Tomczyk gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Martyna Więcławek klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Lidia Zarabska flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Rocznik 2011/2012
Michał Adamin tr±bka [. mgr Krzysztof Laksa .]
Aleksandra Bobak saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Kaja Borkowska skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Martyna Długosz wiolonczela [. mgr Grzegorz Kamieński .]
Noemi Domagała flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Filip Domaradzki gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Katarzyna Dubiel flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Patryk Faltyn gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Kinga Glimos gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Paulina Grabania skrzypce [. mgr Małgorzata Basiuk .]
Magdalena Guja gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Jacek Henc gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Tomasz Henc perkusja [. mgr Aleksander Juraszczyk .]
Weronika Jarczyk saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Magdalena Jelonek gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Mikołaj Kiełbasa akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Konrad Knitter akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Kamil Kowalczyk saksofon [. dr Magdalena Jakubska-Szymiec .]
Weronika Kraus saksofon [. dr Magdalena Jakubska-Szymiec .]
Vincent Lenartowicz waltornia [. mgr Jerzy ¦lęzak .]
Wojciech Le¶ saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Julia Mrozik fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Aleksandra Mucha fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Alicja Olekszak klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Agnieszka Palka skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Franciszek Parzyk tr±bka [. mgr Krzysztof Laksa .]
Wojciech Pawlik saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Artur Piwowarski saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Dominika Pogoda skrzypce [. mgr Małgorzata Basiuk .]
Wiktor Polit perkusja [. mgr Aleksander Juraszczyk .]
Anna Poznańska flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Anna S±czewska skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Magdalena Sędzielowska flet [. mgr Monika Walasik .]
Wojciech Sędzielowski gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Karolina Szczurek skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Bartłomiej ¦wietlicki obój [. mgr Katarzyna Mulak .]
Natalia Trawa flet [. mgr Monika Walasik .]
Nikol Wadas klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Zuzanna Wierzbicka flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Laura Wierzbik klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Marek Wróbel fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Michał Wróbel tr±bka [. mgr Krzysztof Laksa .]
Rocznik 2010/2011
Angelika Boba obój [. mgr Katarzyna Mulak .]
Barbara Chrapek fortepian [. mgr Dariusz Sadzikowski .]
Ewa Gaj skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Karolina Grabowska fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Dominik Gutowski gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Natalia Halota flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Miłosz Husar tr±bka [. mgr Krzysztof Laksa .]
Aleksandra Jamróz fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Mateusz Kasprzak puzon [. mgr Grzegorz Pytlik .]
Klaudia Kaszuba fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Tomasz Kędziora akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Patrycja Kokoszka flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Szymon Kozub klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Julia Ku¶ fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Krzysztof Lekstan tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Natalia Lenart flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Weronika Liszka flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Karolina Mika skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Kacper Mikocki saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Andrzej Nocoń fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Andrzej Nocoń fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Klaudia Nowak skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Wojciech Paluch skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Mateusz Pasierbek perkusja [. mgr Aleksander Juraszczyk .]
Patrycja Piecyk skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Weronika Plotnik obój [. mgr Katarzyna Mulak .]
Mateusz Skutnik flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Estera Smoliło skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Barbara Szybkowska gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Gabriela Telega gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Kamil Tkacz saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Agata Wielgomas flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Dominika Winkler skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Maria Wola fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Anna Wolanin skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Alicja Zdziebło skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Rocznik 2009/2010
Nicola Bielec skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Arkadiusz Brzozowski fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Łukasz Ciepły klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Katarzyna Dębska fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Wojciech Dudek saksofon [. dr Magdalena Jakubska-Szymiec .]
Justyna Gacek fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Martyna Golińska flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Barbara Gołas flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Marta Gőttel fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Agnieszka Hilaszek flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Krzysztof Idkowiak puzon [. mgr Grzegorz Pytlik .]
Jagoda Jałowiecka saksofon [. dr Magdalena Jakubska-Szymiec .]
Barbara Janikowska skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Monika Jopek gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Karolina Kargul akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Kacper Kawala tr±bka [. mgr Krzysztof Laksa .]
Karolina Knapik flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Maciej Knapik perkusja [. mgr Aleksander Juraszczyk .]
Maciej Knapik puzon [. mgr Grzegorz Pytlik .]
Kinga Knapik fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Katarzyna Konczewska flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Anna Krzyżak skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Bartosz Kwec akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Łanecka Julia Łanecka Julia skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Anna Mrożek flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Natalia Ogórek skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Agnieszka Opalony saksofon [. dr Magdalena Jakubska-Szymiec .]
Katarzyna Ozga skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Piotr Pałczyński fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Aleksandra Piwowarczyk skrzypce [. mgr Małgorzata Sendecka .]
Weronika Pogoda flet [. mgr Anna Sieczkowska .]
Katarzyna Rutka flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Grzegorz Ryskalok perkusja [. mgr Aleksander Juraszczyk .]
Karolina Siodłak fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Monika Siwek klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Marta Stachura waltornia [. mgr Jerzy ¦lęzak .]
Ewa Szadkowska klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Mateusz Targowski tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Magdalena Tokarz skrzypce [. mgr Małgorzata Sendecka .]
Maciej Warzecha gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Kalina Wierzbicka gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Rocznik 2008/2009
Bartosz Baraniewicz perkusja [. mgr Łukasz Gocal .]
Dagmara Barcik perkusja [. mgr Alicja Molitorys .]
Adrian Bielawa klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Jakub Bizub wiolonczela [. mgr Grzegorz Kamieński .]
Magdalena Bucza fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Klaudia Cop fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Joanna Czernek fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Paulina Dudek flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Paulina Dudzińska gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Aleksandra Fila gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Konrad Fr±czkiewicz tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Piotr Gacek tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Sara Glimos klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Aleksandra Ha¶nik skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Sandra Jakóbik waltornia [. mgr Jerzy ¦lęzak .]
Weronika Jarzyna fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Dawid Kajdy puzon [. mgr Bogdan Kantor .]
Angelika Kędra gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Samuel Krzanowski skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Monika Kunicka skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Kinga Liszka wiolonczela [. mgr Grzegorz Kamieński .]
Patrycja Matracz skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Weronika Opozda skrzypce [. mgr Małgorzata Sendecka .]
Martyna Paj±k skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Katarzyna Pi±tek fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Tomasz Pierzchała akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Katarzyna Pławecka fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Aleksander Poznański saksofon [. dr Magdalena Jakubska-Szymiec .]
Agnieszka Prusek gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Ewelina Puz gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Jakub Salach fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Cemre Sinanoglu skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Łukasz Smugowski fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Weronika Stabrawa skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Karolina Stanoszek klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Dominika Stępień klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Monika ¦liwińska klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Bartosz Wiecheć klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Adam Wrona akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Wojciech Wrona klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Rocznik 2007/2008
Alicja Bielawa klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Aleksandra Bi¶ta fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Karolina Bober klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Daniel Bogusz gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Julia Czerwiec saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Marta Domachowska flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Margita Filipek fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Barbara Gołas skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Katarzyna Grzesiak skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Bogumiła Jamrozik flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Klaudia Kajdy saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Małgorzata Karch fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Patryk Knapek akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Krzysztof Koszowski saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Angelika Kumięga skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Tomasz Łabuzek gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Sulisława Matus gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Paulina Mika fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Barbara Milewska flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Maciej Palian klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Klaudia Polit skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Natalia Przystałka saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Mateusz Pustułka tr±bka [. mgr Bartosz Gaudyn .]
Agata Rogólska klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Arletta Ryszka flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Klaudia Sadłocha saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Agnieszka Sanhen fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Beniamin Sobotka saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Tymoteusz Sobotka tr±bka [. mgr Bartosz Gaudyn .]
Wiktoria Syska perkusja [. mgr Łukasz Gocal .]
Piotr Szabla perkusja [. mgr Łukasz Gocal .]
Norbert Topólski fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Mariola Warchoł wiolonczela [. mgr Grzegorz Kamieński .]
Anna Warzecha flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Aleksandra Widera gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Rocznik 2006/2007
Daniel Boruta fortepian [. mgr Dariusz Sadzikowski .]
Karolina Chrobok fortepian [. mgr Dariusz Sadzikowski .]
Jakub Czerwonka akordeon [. mgr Marzena Gajda .]
Anna Danielczyk skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Karolina D±blowska gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Kacper Dubiel saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Dawid Dudek perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Patryk Dzióbek skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Mateusz Dziurdzikowski akordeon [. mgr Marian Kłeczek .]
Zuzanna Flak fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Aleksandra Gębska fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Maria Glimos obój [. mgr Katarzyna Mulak .]
Zuzanna Gőttel flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Marzenna Hapczyk flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Cyryl Hryniewicz gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Łukasz Idkowiak saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Zuzanna Jarz±bek skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Karolina Jopek skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Karolina Kawala flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Patrycja Kosiorowska skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Michał Kozioł saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Sebastian KoĽbielak akordeon [. mgr Marzena Gajda .]
Natalia ŁaĽnia skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Maciej Łyczek gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Ewa Machowicz fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Michalina Malisz flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Daria Mamica skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Maria Markowska fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Adam Partyka perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Paula Pawełek skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Agnieszka Pieczara flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Martyna Pławecka skrzypce [. mgr Aleksandra Honcel .]
Maria Rola wiolonczela [. mgr Grzegorz Kamieński .]
Ewa Słaby flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Monika Stanisławska saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Damian Strzałkowski tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Katarzyna Szarla gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Wojciech Szczepański perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Grzegorz W±chała gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Wioletta Wielgomas skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Katarzyna Wolan fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Łukasz WoĽnica perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Angelika Wójcicka flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Dawid Zarzycki fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Rocznik 2005/2006
Mateusz Bogu¶ gitara [. pan Ireneusz Kostecki .]
Katarzyna Bucza obój [. mgr Jacek Kubik .]
Szymon Chwaszczewski skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Piotr Ciura akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Bolesław Czerwonka puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Marcin Daczuk perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Jakub Deszcz klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Marcela Domagała gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Marcela Domagała gitara [. pan Ireneusz Kostecki .]
Jakub Dziedzic fagot [. mgr Irena Skakuj .]
Róża Dziedzic flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Karolina Fedak skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Sylwia Gałka flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Sebastian Góral tr±bka [. mgr Marek Malisz .]
Karolina Jania gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Krystian Jarosz tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Bartosz Jasnos saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Justyna Juszczyk flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Agata Kmak skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Aneta Knepka skrzypce [. mgr Aleksandra Honcel .]
Martyna Knot skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Sonia Koryczan skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Elżbieta Król skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Arkadiusz Kumięga puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Grzegorz Kurnik klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Anna Le¶niak flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Arkadiusz Machel tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Angelika Markowska saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Roksana Matus saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Barnaba Matusz tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Grzegorz Musiał waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Konrad Ociepka akordeon [. mgr Marian Kłeczek .]
Mateusz Otrębski saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Paulina Paciorek fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Bartosz Perończyk tr±bka [. mgr Marek Malisz .]
Joanna Pi±tek fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Anna Rusnak wiolonczela [. mgr Grzegorz Kamieński .]
Bartosz Sala gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Weronika Smoliło flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Paulina Sopata klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Maja Stanek saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Justyna Strzałkowska flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Dawid Szpila akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Magdalena Trawa flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Aleksandra Urbanik wiolonczela [. mgr Grzegorz Kamieński .]
Justyna Wieczorek flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Agnieszka Wierzba fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Donata Wilczewska gitara [. pan Ireneusz Kostecki .]
Magdalena Wrona fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Rocznik 2004/2005
Marta Bogacka fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Krzysztof Bzowski gitara [. mgr Grzegorz Szymiec .]
Piotr Bzowski skrzypce [. mgr Agnieszka Bakalarz .]
Katarzyna Chechelska klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Jan Chrapek fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Karolina Christow gitara [. pan Ireneusz Kostecki .]
Michał Dyl gitara [. pan Ireneusz Kostecki .]
Agnieszka Dzióbak skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Patrycja Dzióbek flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Weronika Dziurdzikowska fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Martyna Gajos flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Katarzyna Glade flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Jakub Gliński akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Katarzyna Gołas klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Marek Gołas waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Katarzyna Jaworska waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Karolina Kobiałka fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Karol Koczur tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Mateusz Kopeć fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Bartłomiej Koryczan tr±bka [. mgr Marek Malisz .]
Jakub Kozub akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Mateusz Lazur gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Katarzyna Maj obój [. mgr Andrzej Łukaszek .]
Sylwia Markowska fagot [. mgr Irena Skakuj .]
Anna Matusik flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Donata Mżyk skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Maciej Nawrot klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Maria Nocoń fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Kamil Nocoń fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Urszula Ogórek skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Jakub Opozda saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Paulina Pawlik akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Joanna Skulich fortepian [. mgr Dariusz Sadzikowski .]
Jakub Sroka perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Weronika Stolarz fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Małgorzata Synowiec skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Karolina Szpak flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Filip ¦lusarczyk perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Aleksandra Ucholc flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Barbara Włodarczyk flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Magdalena Wolanin flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Emilia Wróblewska flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Mikołaj Zymon tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Ewa Żabińska gitara [. pan Ireneusz Kostecki .]
Rocznik 2003/2004
Katarzyna Bana¶ flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Anna Bombol klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Arkadiusz Demel saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Kaja Dubiel klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Anna Dym skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Jakub Fedak perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Paulina Gacek obój [. mgr Andrzej Łukaszek .]
Daria Gaj skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Piotr Gliński puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Bartosz Goliński gitara [. pan Ireneusz Kostecki .]
Jacek Gut fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Joanna Gutowska wiolonczela [. mgr Alicja Płoszaj .]
Magdalena Hałas skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Katarzyna Jarczyk skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Jakub Jarosz saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Karolina Jaworska fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Filip JóĽwiak tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Agnieszka Korna¶ waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Łukasz Kowalski fagot [. mgr Irena Skakuj .]
Izabela Kozak skrzypce [. mgr Olga Jankowska .]
Grzegorz Kulawik akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Michał Lazur gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Miłosz Lipowiecki puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Roksana ŁaĽnia skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Sabina Makowska waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Wieczorek Marta flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Magdalena Michlewicz flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Konrad Migacz tr±bka [. mgr Ireneusz Stańczak .]
Łukasz Mrzygłód gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Marta Naglak fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Bartosz Nowak klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Maciej Nowak puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Aleksandra Pałczyńska fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Joanna Perończyk flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Agnieszka Piecuch skrzypce [. .]
Katarzyna Pieterwas flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Małgorzata Potocka fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Michał Prusek gitara [. pan Ireneusz Kostecki .]
Katarzyna Rębisz akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Piotr Ryskalok perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Olga Senior tr±bka [. mgr Ireneusz Stańczak .]
Aleksandra Sękala flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Agnieszka Stawarska fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Aleksandra Styczyńska waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Maciej Tomasiewicz skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Katarzyna Trzetrzelewska skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Marek Wawryka skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Paweł Wawryka saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Piotr Włodyka saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Urszula Wolak flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Aleksandra WoĽnica skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Karolina Wrona fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Aleksandra Zakrzewska fagot [. mgr Irena Skakuj .]
Katarzyna Zielosko klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Rocznik 2002/2003
Teresa Badowska wiolonczela [. mgr Alicja Płoszaj .]
Magdalena Banasik skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Barbara Bana¶ fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Tomasz Botko gitara [. pan Ireneusz Kostecki .]
Paweł Brachmann puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Milena Ciupek flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Agnieszka Ciura obój [. mgr Andrzej Łukaszek .]
Dariusz Cyruła akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Przemysław Dubiel puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Szymon Gaudyn tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Łukasz Guja fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Damian Jurak puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Anna Juraszek gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Agnieszka Karkoszka skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Marcin Katra skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Natalia Kędziorska skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Bartosz Klich fortepian [. mgr Dariusz Sadzikowski .]
Oliwia KoĽbielak akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Martyna Kulka fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Natalia Kwiatkowska gitara [. pan Ireneusz Kostecki .]
Michał Łyp perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Mateusz Łyżwa klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Marta Matus fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Aleksandra Metryka saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Tomasz Mrzygłód akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Grzegorz Musiał perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Małgorzata Myszka flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Katarzyna Nocoń skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Sylwia Pasierbek fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Jagoda Plackowska skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Piotr Putała saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Szczepan Różycki puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Michał Siudeja saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Tomasz Skoczek saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Anna Smolarczyk skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Jakub Stercel fortepian [. mgr Dariusz Sadzikowski .]
Aleksandra Warzecha fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Monika Wieła flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Łukasz Wierzba fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Mateusz Wrona tr±bka [. mgr Ireneusz Stańczak .]
Magdalena Wróblewska saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Jolanta Zięba klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Rocznik 2001/2002
Katarzyna Babij fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Beata Banasik flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Łukasz Batko skrzypce [. mgr Kinga Tomaszewska .]
Izabela Berdy fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Dariusz Bialucha saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Katarzyna Biernat fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Ida Bzowska flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Magdalena Ci±gło fortepian [. mgr Dariusz Sadzikowski .]
Przemysław Dziemsza flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Krystian Gut skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Wojciech Gwizdała saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Krzysztof Hajduga tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Michał Hajduga saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Karolina Kołodziejska flet [. mgr Alicja Molitorys .]
Klaudia Kowalska gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Gabriela Kozina fagot [. mgr Irena Skakuj .]
Natalia Krasińska klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Monika Krawczyk skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Marcela Król flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Paulina Król klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Łukasz Krupa perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Katarzyna Kuziel fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Wojciech Lichtański saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Kinga Machaj fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Ewa Mrożek saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Marta Pawłowska flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Joanna Pluta puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Beata Prostak gitara [. pan Ireneusz Kostecki .]
Aleksandra Pustiowska skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Barbara Robak skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Karolina Rutka skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Agnieszka Skowrońska klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Mateusz Smagacz klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Jakub Sojka tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Katarzyna Stachowska skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Piotr Strugalski saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Agnieszka Szczepańska flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Mateusz ¦liwa saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Marcin Weszka saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Anna Wrona fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Aleksandra Zaj±c flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Dominika Zapał obój [. mgr Andrzej Łukaszek .]
Rocznik 2000/2001
Szymon Adamczyk klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Tobiasz Bała tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Sara Barniak flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Angelika Borowska akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Maciej Czjkowski waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Bartłomiej Du¶ saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Łucja Dziedzina skrzypce [. mgr Anna Liburska .]
Marta Faron wiolonczela [. mgr Alicja Płoszaj .]
Maria Hanusiak fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Anna Hapek skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Patrycja Humeńczyk fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Joanna Karch fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Anna Kiln fortepian [. mgr Dariusz Sadzikowski .]
Joanna Kli¶ flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Katarzyna Kuczaj fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Kamila Kurzeja flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Wojciech Łukasik perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Monika Mazurek fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Dominika Paleczna skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Elżbieta Pogoda skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Agnieszka Pomykała saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Zbigniew Prasak perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Katarzyna Rosół skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Oktawia Sokołowska skrzypce [. mgr Anna Liburska .]
Aleksandra Sroka skrzypce [. mgr Anna Liburska .]
Paulina Stec skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Sonia ¦wieżawska fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Marcin Włodarczyk perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Joanna Zuber perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Rocznik 1999/2000
Karolina Adamczyk flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Blanka Bakowicz flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Katarzyna Bimczok klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Dariusz Broda skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Kamila Dare fortepian [. mgr Dorota Golonek .]
Mirosław Dudek tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Katarzyna Gieras gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Mariusz Gołas tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Joanna Jachowicz flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Wiktor Jarosz saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Agata Kapałka perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Kamila Karcz klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Barbara Katra skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Przemysław Kilelski perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Joanna Kłoczko skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Michał Knot saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Michał Ko¶ciuk saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Mateusz Koterba saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Urszula Kubacka gitara [. mgr Jerzy Ziegler .]
Małgorzata Lelito flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Katarzyna Marek skrzypce [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Natali Matlak fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Piotr Mazurek puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Katarzyna Nieużyła fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Anna Nowak fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Piotr Pieronkiewicz waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Jerzy Przybek fagot [. mgr Irena Skakuj .]
Andrzej Salwiński saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Tomasz Skutnik akordeon [. mgr Marian Kłeczek .]
Małgorzata Sroka akordeon [. mgr Brygida Brodzińska - Wiercioch .]
Dorota Strugalska altówka [. mgr Brygida Stańczyk .]
Jagoda Sudujko flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Piotr Synowiec akordeon [. mgr Marian Kłeczek .]
Katarzyna ¦liwińska flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Katarzyna ¦wi±tek fagot [. mgr Irena Skakuj .]
Mariusz ¦wi±tek obój [. mgr Dorota Golonek .]
Anna Talaga flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Łukasz Trelka puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Marta W±sowicz flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Piotr Wójcik altówka [. mgr Brygida Stańczyk .]
Magdalena Wysocka skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Rafał Zięba tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Gabriela Żebrowska skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Rocznik 1998/1999
Dariusz Bełza gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Alicja Bluj saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Sylwester Błyk klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Monika Brandys gitara [. mgr Marek Nosal .]
Justyna Chowania flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Barbara Czopik saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Agnieszka Faron fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Aleksandra Fedan skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Artur Gacek saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Justyna Humieńczyk puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Alicja Istigniejew fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Małgorzata Jastrzębska fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Edyta Karkoszka saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Kamil K±dziołka perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Aleksandra Kępka fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Joanna Kozak fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Sylwia Kozakiewicz klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Natalia Koziarz fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Kalina Krzywisz klarnet [. mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk .]
Maria Ku¶ka fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Marta Łatka fortepian [. mgr Karina Krupa .]
Sylwia Machocka skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Artur Majewski gitara [. mgr Marek Nosal .]
Alina Mamica skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Dariusz Michałek saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Ewelina Mielcarek klarnet [. mgr Adam Warmus .]
Dawid Migacz saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Michalina Mrożek flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Justyna Musiorska skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Aleksandra Nowotarska fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Joanna Olszewska obój [. mgr Dorota Golonek .]
Mateusz Opic tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Aleksandra Paperz perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Ewelina Popiołek saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Jakub Pudełko perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Iwona Rejdych wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Urszula Salwińska fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Patryk Słowik fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Łukasz Urbańczyk puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Małgorzata Warszawska flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Beata Wiatr fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Małgorzata Witalińska fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Anna Żemanek akordeon [. mgr Urszula Szymczyk .]
Rocznik 1997/1998
Adam Aniszewski puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Arkadiusz Baran saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Jakub Biesiada saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Przemysław Charęza tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Szymon Dziedzina gitara [. mgr Marek Nosal .]
Marzena Gałka fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Karina Główka klarnet [. mgr Przemysław Zacny .]
Karolina Grelak gitara [. mgr Marek Nosal .]
Kamila Gulińska skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Karolina Jania fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Szymon Jastrzębski gitara [. mgr Marek Nosal .]
Dorota Jędrzejewska fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Weronika Kołodziej fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Kamila Korcz wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Łukasz Kurek akordeon [. mgr Marian Kłeczek .]
Iga Kwiecień flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Magdalena Lach flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Artur Lachowicz tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Paweł Larysz perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Paweł Laskosz akordeon [. mgr Maciej Gładys .]
Grzegorz Leżoń gitara [. mgr Jerzy Ziegler .]
Marta Łaciak skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Marcela Łukasik skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Paweł Malinowski skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Michał Miler perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Patrycja Motyka klarnet [. mgr Przemysław Zacny .]
Gabriela Nowak flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Agnieszka Pasierbek fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Aleksander Patrzałek akordeon [. mgr Maciej Gładys .]
Ewa Patucha fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Małgorzata Piętka skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Bartosz Puchalski gitara [. mgr Marek Nosal .]
Paweł Setlak saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Klaudia Sokołowska skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Anna Stachowicz gitara [. mgr Róża Maria Winiarz .]
Sylwia Stawarz fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Marcin Stolarczyk akordeon [. mgr Marian Kłeczek .]
Aleksandra Strzelecka skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Agnieszka ¦lusarczyk flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Jakub ¦lusarczyk perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Anna Tosza fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Katarzyna Uryć fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Marta Walentowska fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Justyna Wojnar fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Katarzyna Zielińska flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Jakub Żydzik fagot [. mgr Irena Skakuj .]
Rocznik 1996/1997
Bartosz Adamczyk saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Monika Bełza gitara [. mgr Marek Nosal .]
Joanna Bluj flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Dorota Cyruła fortepian [. mgr Dorota Golonek .]
Jakub Dębski gitara [. mgr Bożena Ciołczyk .]
Marcin Dzięgielewski flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Michał Fetler saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Ewelina Ganobis waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Anna Glimos flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Agnieszka Gutkowska klarnet [. mgr Dariusz Kasperek .]
Tomasz Guz skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Dominika Helbin wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Michał Jarczyk skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Maria Jastrzębska skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Małgorzata Kaszany klarnet [. mgr Przemysław Zacny .]
Bartosz Kazimierczyk puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Katarzyna Koczur fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Agata Ko¶ciuk fortepian [. mgr Dorota Golonek .]
Aleksandra Kubacka klarnet [. mgr Dariusz Kasperek .]
Olga Kucharska skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Magdalena Kulińska gitara [. mgr Bożena Ciołczyk .]
Dorota Lipska skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Maciej Lolitek akordeon [. mgr Marian Kłeczek .]
Jadwiga Lorenc skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Magdalena Mazurek fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Natalia Mazurek fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Ewelina Polańska waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Agnieszka Poniedziałek flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Olga Ritter fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Agnieszka Rola fagot [. mgr Irena Skakuj .]
Piotr Rusin klarnet [. mgr Dariusz Kasperek .]
Adrian Stolarczyk akordeon [. mgr Maciej Gładys .]
Agata ¦cigalska wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Katarzyna ¦cigalska flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Grzegorz Tabor perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Marta Tomaszewska waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Kinga Wrona skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Piotr Wróblewski skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Agnieszka Ziarko wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Anna Zubel gitara [. mgr Marek Nosal .]
Bartosz Żurawik akordeon [. mgr Maciej Gładys .]
Rocznik 1995/1996
Halla Al Jeabory fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Bartosz Banasik saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Katarzyna Baran flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Włodzimierz Bubak saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Maciej Chrzanowski klarnet [. mgr Dariusz Kasperek .]
Ewa Chuda wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Izabela Ciołczyk skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Jacek Cygan klarnet [. mgr Przemysław Zacny .]
Małgorzata Cyruła fortepian [. mgr Dorota Golonek .]
Anna D±browa fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Mariusz Dziubanik perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Grzegorz Głodek tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Justyna Gumienna skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Monika Guzik skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Patrycja Igies flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Zbigniew Kowalczyk tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Joanna Le¶ gitara [. mgr P. Maciołek .]
Brygida Liszka fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Katarzyna Lutecka fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Katarzyna Michlewicz fortepian [. mgr Justyna Gacek .]
Sebastian Mucha saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Katarzyna Olkusznik wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Michał Patrzałek klarnet [. mgr Przemysław Zacny .]
Ilona Pawłowska flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Anna Pniewska akordeon [. mgr Maciej Gładys .]
Anna Pniewska akordeon [. mgr Maciej Gładys .]
Paweł Pogoda tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Anna Rożnowska skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Dominika Samek skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Katarzyna Skakuj skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Joanna Starzak skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Marcin Surma skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Jakub Szczypka puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Michał Szerszeń akordeon [. mgr Marian Kłeczek .]
Elżbieta Szlęzak flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Tomasz Włodarczyk saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Anna Zgrzebnicka fortepian [. mgr Barbara Warzecha .]
Krzysztof Żyga puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Rocznik 1994/1995
Małgorzata Adamczyk flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Agata Andreasik fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Krystian Ceperski gitara [. mgr Jerzy Ziegler .]
Anna Ciołczyk akordeon [. mgr Marian Kłeczek .]
Anna Czaicka fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Katarzyna Dubiel gitara [. mgr Marek Nosal .]
Joanna Dudek fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Bartłomiej Durlik saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Tomasz Dziedzina saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Jan Folga skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Dawid Fryderyk tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Bartosz Gaudyn tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Radosław Głodek puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Alina Grzywa akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Piotr Hajnrych skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Magdalena Jakubska saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Kalina Jurga saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Łukasz Jurga perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Wiktoria Karkosz fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Agnieszka Kazimierczyk flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Michał Kilian perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Martyna Klimczak fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Damian Król perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Bartosz Kwiatkowski perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Anna Łukaszewicz akordeon [. mgr Maciej Gładys .]
Justyna Łukaszewicz flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Iwona Łyp flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Łukasz Mamica skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Rufin Masiarczyk fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Sławomir Migacz akordeon [. mgr Maciej Gładys .]
Tomasz Pawłowski perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Maciej Piech saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Katarzyna Proksa wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Katarzyna Raczek skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Maciej Roczkalski klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Agnieszka Rosół skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Barbara Senkowska skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Mikołaj Słomowicz wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Bartosz Stós fortepian [. mgr Dorota Golonek .]
Magdalena Strugarska wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Marcin Szczurek akordeon [. mgr Marian Kłeczek .]
Jakub Warchoł perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Mirosława Więczaszek fortepian [. mgr Barbara Warzecha .]
Agnieszka Zarzycka fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Rocznik 1993/1994
Monika Ma¶lak wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Kinga Kurek flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Nina B±dkowska flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Andrzej Bełdowski saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Paweł Bełdowski tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Przemysław Celeban skrzypce [. mgr Ewa Gajda - Migacz .]
Michał Chru¶ciński skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Mateusz Dorynek klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Magdalena Fr±czkiweicz flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Agnieszka Gretkowska fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Małgorzata Gucik fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Paweł Hadała saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Kinga Honcel skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Mateusz Jamrozik klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Dawid Jamróz saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Wojciech Jendralczyk saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Agata Kaczmarska flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Paulina Kołodziej flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Piotr Kraska wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Bartłomiej Kurek saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Katarzyna Le¶ gitara [. mgr Aleksandra Szarnowska .]
Dominika Musiorska skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Paulina Plewa skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Sylwia Plewa skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Tomasz Pluta klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Magdalena Pławecka flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Anna Reza klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Przemysław Rękawic puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Beata Rusin gitara [. mgr Aleksandra Szarnowska .]
Dorota Rusin flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Joanna Sikora skrzypce [. mgr Bożena Gałczyńska .]
Piotr Skarga tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Małgorzata Sobótka wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Anna Sosenka klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Katarzyna Stolarczyk fortepian [. mgr Barbara Warzecha .]
Monika Trelka obój [. mgr Dorota Golonek .]
Rafał Trelka puzon [. mgr Jerzy Ziegler .]
Sylwia Wasiłowska altówka [. mgr Brygida Stańczyk .]
Rocznik 1992/1993
Arletta Andreasik skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Katarzyna Banasik flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Justyna Biernat fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Michał Chowaniec perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Sebastian Cygan saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Patrycja Filipczyk wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Gabriela Frejda wiolonczela [. mgr Marek Szopa .]
Piotr Głuch akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Anna Grzybowska skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Jolanta Huczek gitara [. mgr Aleksandra Szarnowska .]
Magdalena Jarnot gitara [. mgr Aleksandra Szarnowska .]
Mariusz Kaszany saksofon [. mgr Irena Skakuj .]
Radosław Kowalski gitara [. mgr Jerzy Ziegler .]
Honorata Krzyżak gitara [. mgr Aleksandra Szarnowska .]
Maja Le¶ gitara [. mgr Aleksandra Szarnowska .]
Anna Łysik fortepian [. mgr Małgorzata Barcik .]
Joanna Macel fortepian [. mgr Dorota Golonek .]
Magdalena Machaj fortepian [. mgr Małgorzata Barcik .]
Bartłomiej Ociepka skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Błażej Orzechowski gitara [. mgr Jerzy Ziegler .]
Łukasz Pastuszka tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Magdalena Piech skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Maciej Piłat perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Marta Piskor flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Patrycja Pogoda fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Agnieszka Puchalska flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Magdalena R±czka fortepian [. mgr Anna Gębska .]
Mariusz Rybak tr±bka [. mgr Marek Pietras .]
Tadeusz Skóra skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Renata Stefanik skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Robert Szczublewski akordeon [. pan Władysław Żak .]
Remigiusz Szewczyk perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Katarzyna Szlęzak fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Józef Urbanik akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Dorota Wałęsa fortepian [. mgr Małgorzata Barcik .]
Rocznik 1991/1992
Arkadiusz Adamczyk flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Michał Adamiak tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Magdalena Błaszczyk fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Barbara Brodzińska flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Agnieszka G±secka flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Anna Gębala gitara [. mgr Jerzy Ziegler .]
Dariusz Grudzień akordeon [. pan Władysław Żak .]
Andrzej Grzesik klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Aleksandra Honcel skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Piotr Jelonek skrzypce [. mgr Aleksander Słomowicz .]
Lidia Karczewicz flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Katarzyna Kawala wiolonczela [. pani M. Bielska .]
Patrycja Kowalska fortepian [. mgr Jolanta Jochymek .]
Magdalena Krzyżak skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Monika Kucharz skrzypce [. mgr Marzenna Synowiec .]
Aneta Maj skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Mateusz Motyka perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Bartłomiej Ochmański tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Lukrecja RadĽko flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Marcin Reszka akordeon [. pan Władysław Żak .]
Daria Sitko skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Angelika Sitnik skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Sylwia Stańczyk perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Dorota Tatrocka saksofon [. mgr Irena Skakuj .]
Marta Teperska fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Joanna Wasiłowska fortepian [. mgr A. Drabik .]
Magdalena Ziobro fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Rocznik 1990/1991
Artur Badowski tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Agnieszka Bakalarz skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Izabela Buchalik fortepian [. mgr Małgorzata Sm±d .]
Maria Dr±g klarnet [. pan Marek Krawców .]
Monika Dubiel fortepian [. mgr Dorota Golonek .]
Monika Fatalska fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Marzena Głucha fortepian [. mgr Małgorzata Sm±d .]
Aneta Gołas wiolonczela [. pani M. Bielska .]
Grzegorz Jamróz tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Joanna Jarczyk fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Magdalena Jedziniak skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Wiktoria Jelonek flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Barbara Knapik akordeon [. mgr Marian Kłeczek .]
Gabriela Kocot klarnet [. pan Marek Krawców .]
Tatiana Kosior skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Monika Kozakiewicz klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Agata Kwiatkowska saksofon [. mgr Irena Skakuj .]
Anna Lichnowska wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Krzysztof Lofek akordeon [. pan Henryk Mrożkiewicz .]
Magdalena Matrac skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Elżbieta Mrożek altówka [. mgr Wacław Dzierwa .]
Dagmara Pabian saksofon [. mgr Irena Skakuj .]
Paweł Pierzchała fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Arkadiusz Rusin perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Rafał Smoleń skrzypce [. mgr Aleksander Słomowicz .]
Adam Stolarczyk saksofon [. mgr Irena Skakuj .]
Agnieszka Szlęzak flet [. mgr Maria Roga - Ociepka .]
Urszula Szymczyk akordeon [. mgr Marian Kłeczek .]
Mariusz Wilkosz obój [. mgr Jacek Gaudyn .]
Agnieszka Wisiorek flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Sebastian Zdrada perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Rocznik 1989/1990
Olga Badowska fortepian [. mgr Dorota Golonek .]
Anna Banasik fortepian [. mgr Renata Smolik .]
Nina B±k fortepian [. mgr Jolanta Jochymek .]
Michał Biwejnis tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Artur Ciupek akordeon [. mgr Marian Kłeczek .]
Agata Emfinger wiolonczela [. pani M. Bielska .]
Tomasz Fluder klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Dorota Gańska wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Patrycja Guja wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Marta Jasińska wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Renata Kaczor akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Maciej Koterba wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Edyta Kup¶ fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Marcin Lazur skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Małgorzata Madej fortepian [. mgr Anna Włodarczyk .]
Roma Majda fortepian [. mgr A. Madej .]
Ewelina Mierzejewska fortepian [. mgr Jolanta Jochymek .]
Agnieszka Musiał skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Aneta Nowak fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Maciej Orzechowski wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Marzena Paluch fortepian [. mgr Jolanta Jochymek .]
Paweł Patyk skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Klementyna Ryczek skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Michał Sarga perkusja [. mgr Tadeusz Smółka .]
Adam Skóra skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Magdalena Stós skrzypce [. mgr Barbara Knot .]
Tomasz Suchta gitara [. mgr Jerzy Ziegler .]
Sylwia Szewczyk flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Paweł Wróbel klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Paweł Wróbel flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Aleksandra Żurawik fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Rocznik 1988/1989
Monika Adamczyk skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Anna Baran flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Brygida Brodzińska akordeon [. pan Władysław Żak .]
Wojciech Brzeziński klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Robert Burzymowski tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Ewa Butmankiewicz fortepian [. mgr Barbara Warzecha .]
Anna Chuderska flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Rafał Czechowski akordeon [. pan Władysław Żak .]
Renata Dębecka fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Marcin Grzybowski skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Rafał Grzywa akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Barbara Jaworska wiolonczela [. mgr Marek Szopa .]
Elwira Kardas fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Andrzej Kiermasz akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Piotr Kiliański waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Daniel Kozioł saksofon [. pan Marek Krawców .]
Lidia Macheta gitara [. mgr Jerzy Ziegler .]
Edyta Machowska fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Monika Miklas flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Tomasz Pęcak waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Mateusz Pierzchała obój [. mgr Jacek Gaudyn .]
Edyta Putała akordeon [. pan Władysław Żak .]
Roksana Radżko akordeon [. pan Władysław Żak .]
Barbara Rusin fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Justyna Starczała fortepian [. mgr Anna Włodarczyk .]
Paweł Stós fortepian [. mgr Renata Smolik .]
Urszula Szymczyk akordeon [. pan Władysław Żak .]
Dagmara Urbańska skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Maciej Urbański klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Agnieszka Więczaszek fortepian [. mgr Barbara Warzecha .]
Agnieszka Wisiorek flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Aneta Wysocka saksofon [. pan Marek Krawców .]
Rocznik 1987/1988
Aleksander Brzeziński tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Łukasz Cekiera saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Patrycja Guja wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Jarosław Kałuża gitara [. mgr Jerzy Ziegler .]
Monika Kipek wiolonczela [. mgr Marek Szopa .]
Marta Klem fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Łukasz Kotulski klarnet [. mgr Stanisław Maliszewski .]
Maryla Makowska skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Gabriela Nowak fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Anna Nowak wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Angelika Olej flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Dagmara Opatowska fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Henryk Palka tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Aleksandra Ples fortepian [. mgr Renata Smolik .]
Witold Poznański akordeon [. pan Henryk Mrożkiewicz .]
Benita Radecka skrzypce [. mgr Wacław Dzierwa .]
Dorota Stelmach fortepian [. mgr Renata Smolik .]
Agnieszka Stelmach fortepian [. mgr Renata Smolik .]
Tomasz Stós klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Miłosz ¦wierk klarnet [. mgr Stanisław Maliszewski .]
Wałęsa Iwona Wałęsa Iwona fortepian [. mgr Jolanta Jarosz .]
Seweryn Wieczorek saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Mirela Wójcik fortepian [. mgr Małgorzata Sm±d .]
Daria Zielosko wiolonczela [. mgr Marek Szopa .]
Rocznik 1986/1987
Monika Adamiuk flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Paweł Arendarczyk klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Rafał Boduska akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Katarzyna Brodzińska skrzypce [. mgr Aleksander Słomowicz .]
Monika Gawron wiolonczela [. mgr Bożena Gałczyńska .]
Ewelina Jarczyk saksofon [. mgr Irena Skakuj .]
Krzysztof Jopek akordeon [. mgr Maciej Pieszczyński .]
Piotr Jura perkusja [. mgr Wojciech Włodarczyk .]
Agnieszka Kania fortepian [. mgr Małgorzata Sm±d .]
Daniel Kozioł akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Mariusz Kulas tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Donata Masaryk skrzypce [. mgr Marzenna Żmuda .]
Paweł Mierciuk klarnet [. mgr Stanisław Maliszewski .]
Rafał Mierzejewski skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Monika Miklas flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Ewa Nowak skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Anna Pajka fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Monika Rodzik fortepian [. mgr Renata Smolik .]
Joanna Soboczyńska fortepian [. mgr Małgorzata Szpara .]
Anna Szot fortepian [. mgr Małgorzata Sm±d .]
Agnieszka Wasyl wiolonczela [. mgr Bożena Gałczyńska .]
Agnieszka Zych fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Rocznik 1985/1986
Katarzyna Bielas fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Joanna Bielska saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Anna Bojdo wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Katarzyna Bury flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Aneta Chmiel fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Dorota Hałas skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Piotr Jaworski skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Artur Jopek perkusja [. mgr Wojciech Włodarczyk .]
Małgorzata Jurek gitara [. mgr Jerzy Ziegler .]
Marek Kiliański waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Krzysztof Kucharz obój [. mgr Jacek Gaudyn .]
Anna Majka flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Janusz Małkowski akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Konrad M±cznik tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Jerzy Pilch akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Jarosław Putała akordeon [. mgr Maciej Pieszczyński .]
Renata Rubacha skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Grzegorz Skotnicki perkusja [. mgr Wojciech Włodarczyk .]
Sebastian Sołdrzyński tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Agnieszka Stankowska skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Agata Stańczyk skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Sławomir Starczała akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Rocznik 1984/1985
Artur Banasik skrzypce [. pan Tadeusz Goj .]
Maciej Cichy akordeon [. mgr Marian Kłeczek .]
Luiza Deszcz skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Aurelia Dudek skrzypce [. pan Tadeusz Goj .]
Dorota Hałas skrzypce [. pan Tadeusz Goj .]
Jolanta Jamróz fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Ewa Jędruszek wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Jacek Jussak skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Katarzyna Kałuża gitara [. mgr Jerzy Ziegler .]
Magdalena Kielska fortepian [. mgr Gabriela Siwy .]
Katarzyna Klem fortepian [. pani Marta Rutkowska .]
Tomasz Łatak klarnet [. mgr Czesław Kasperek .]
Lidia Macheta skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Kazimierz Majewski saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Marek Nosal gitara [. mgr Jerzy Ziegler .]
Tomasz Pacholarz saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Artur Palian akordeon [. mgr Stefania ¦liwińska .]
Angelika Palińska gitara [. mgr Jerzy Ziegler .]
Andrzej Palka saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Maciej Prostak wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Anna Radko fortepian [. pani Dorota Kulawik .]
Edyta Rodzik fortepian [. mgr Gabriela Siwy .]
Justyna Różycka flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Joanna Ry¶ fortepian [. pani Marta Rutkowska .]
Dariusz Smoleń akordeon [. mgr Stefania ¦liwińska .]
Agata Stańczyk skrzypce [. mgr Izabela Baca .]
Dominik Suchan akordeon [. mgr Stefania ¦liwińska .]
Sylwia ¦lusarska flet [. mgr Zbigniew Pawełczyk .]
Wioletta Wałęsa fortepian [. mgr Gabriela Siwy .]
Rafał W±sik obój [. mgr Jacek Gaudyn .]
Izabella Wrona gitara [. mgr Jerzy Ziegler .]
Krzysztof Zawilski akordeon [. pan Henryk Mrożkiewicz .]
Rocznik 1983/1984
Agnieszka B±kowska wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Grzegorz Czubek akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Anna Gołas fortepian [. mgr Gabriela Siwy .]
Wiesław Grzywa akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Iwona Guja fortepian [. mgr Gabriela Siwy .]
Małgorzata Hulka fortepian [. pani Marta Rutkowska .]
Wojciech Hylka akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Renata Kaczor saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Marek Kiliański waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Andrzej Kolat tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Przemysław Kotulski tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Tomasz KoĽmin saksofon [. mgr Jerzy Sendecki .]
Grażyna Kramarz fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Maciej Krupnik fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Halina Ku¶mierczyk gitara [. mgr Janusz Baca .]
Rafał Lazur akordeon [. pan Julian Jurkiewicz .]
Tomasz Łatak klarnet [. mgr Antoni Kasperek .]
Marek Matusik klarnet [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Alina Musiał gitara [. mgr Janusz Baca .]
Jan Olej akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Agnieszka Raczkowska fortepian [. pani Marta Rutkowska .]
Małgorzata Skrodzka fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Iwona Stępień fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Elżbieta Strzelec akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Dariusz Szpindor tr±bka [. pan Julian Jurkiewicz .]
Barbara Wojtyczko fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Zbigniew Woszczyna klarnet [. mgr Antoni Kasperek .]
Beata Ziarko fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Jolanta Zięba wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Grzegorz Ziętek altówka [. mgr Brygida Stańczyk .]
Rocznik 1982/1983
Beata Bodziony wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Joanna Bo¶lak fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Mariusz Cierpich akordeon [. mgr Stefania ¦liwińska .]
Gabriela Czechowicz klarnet [. mgr Antoni Kasperek .]
Andrzej Gostkowski skrzypce [. pan Tadeusz Goj .]
Agnieszka Jankowska fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Ewa Kasperczyk fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Ewa Kowcz akordeon [. mgr Stefania ¦liwińska .]
Tomasz KoĽmin tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Alicja Krzagolec skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Marta Leda fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Andrzej Łatka waltornia [. mgr Tadeusz Siarczyński .]
Agnieszka Madej fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Aleksandra Mróz fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Grzegorz Pierzchała akordeon [. mgr Stefania ¦liwińska .]
Joanna Różycka skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Aneta Salamon fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Regina Sowa fortepian [. mgr Barbara Musiał .]
Dorota Srebrzyńska skrzypce [. mgr J. Kaczmarek .]
Dorota Stańczyk saksofon [. mgr Marian Kłeczek .]
Renata Suska skrzypce [. pan Tadeusz Goj .]
Małgorzata Tobiasz fortepian [. mgr Bożena Ciołczyk .]
Anna Wojciechowska wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Małgorzata Wolska fortepian [. mgr Gabriela Siwy .]
Iwona Woszczyna skrzypce [. mgr J. Kaczmarek .]
Katarzyna Żurowska wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Rocznik 1981/1982
Gertruda Adamczyk skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Krzysztof Bereszyński fortepian [. mgr Barbara Musiał .]
Małgorzata Buk skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Aleksander Goj wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Renata Kazimierczyk fortepian [. mgr Barbara Musiał .]
Edyta Kot fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Iwona Lach fortepian [. mgr Gabriela Siwy .]
Elżbieta Leja akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Danuta Łapińska wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Agnieszka Łuczak fortepian [. mgr Barbara Musiał .]
Marek Malisz tr±bka [. pan Julian Jurkiewicz .]
Justyna Raczkowska fortepian [. mgr Barbara Musiał .]
Małgorzata Starzec skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Marek Suseł wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Katarzyna ¦liwka fortepian [. mgr Barbara Musiał .]
Robert Wierzbik saksofon [. mgr Irena Skakuj .]
Monika Włodarczyk fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Rocznik 1980/1981
Barbara Golasa skrzypce [. pan Andrzej Dziadek .]
Bogna Herhorowicz fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Wioletta Kotrys flet [. mgr Maria Peszko .]
Barbara Kramarczyk fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Joanna Kufel flet [. mgr Maria Peszko .]
Ewa Łatka wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Symeona Michałowska fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Piotr Nowak klarnet [. mgr Antoni Kasperek .]
Brygida Ples skrzypce [. pan Andrzej Dziadek .]
Jolanta Polak flet [. mgr Maria Peszko .]
Wiesław Popławski akordeon [. pan Julian Jurkiewicz .]
Kinga Sobakiewicz skrzypce [. pan Tadeusz Goj .]
Edyta Szczyrba fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Rocznik 1979/1980
Małgorzata Bajorek skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Marek Bajorek tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Agata Bialik skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Magdalena Dołyniuk skrzypce [. pan Andrzej Dziadek .]
Renata Gacek altówka [. mgr Brygida Stańczyk .]
Alicja Golasowska fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Dariusz Hrehorowicz tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Renata Kurek klarnet [. mgr Antoni Kasperek .]
Lidia Lizak skrzypce [. mgr Ewa Garczyńska .]
Małgorzata Marczak wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Kinga Marczak fortepian [. pani Dorota Kulawik .]
Magdalena Mercik fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Alina Musioł fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Jolanta Ochał fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Józef Polak tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Małgorzata W±sik fortepian [. pani Ewa Kołodziejska .]
Rocznik 1978/1979
Urszula Kiliańska skrzypce [. pan Tadeusz Goj .]
Katarzyna Knapik skrzypce [. pan Andrzej Dziadek .]
Barbara Kochanek akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Sławomira Kosiarska fortepian [. pani Dorota Kulawik .]
Hanna Kozub fortepian [. pani Dorota Kulawik .]
Jolanta Kuska wiolonczela [. pani Danuta Kaszuba .]
Bożena Le¶niak klarnet [. mgr Antoni Kasperek .]
Barbara Łatka skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Małgorzata Michałowska fortepian [. mgr Małgorzata Adamczyk .]
Artur Ptasznik waltornia [. mgr Jan Jarosz .]
Grażyna Sroka akordeon [. pan Julian Jurkiewicz .]
Mariusz Starzec tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Barbara Suska skrzypce [. pan Tadeusz Goj .]
Krzysztof Wojtyczko fortepian [. pani Dorota Kulawik .]
Rocznik 1977/1978
Szczepan Fedko tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Jolanta Figura skrzypce [. pan Andrzej Dziadek .]
Jerzy Fryderyk flet [. mgr Maria Peszko .]
Katarzyna Gaik fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Ewa Gajda skrzypce [. pan Andrzej Dziadek .]
Włodzimierz Hajduga skrzypce [. pan Andrzej Dziadek .]
Adam Kowalczyk tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Iwona Koza fortepian [. mgr Danuta Skubiszewska .]
Jacek Majda flet [. mgr Maria Peszko .]
Anna Olejnik fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Sławomira Ordyna fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Beata Prokop fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Bożena Prokop fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Bożena Widyna fortepian [. mgr Maria Peszko .]
Rocznik 1976/1977
Jacek Ciupek akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Jarosław Deszcz fortepian [. mgr Danuta Skubiszewska .]
Danuta Dopart skrzypce [. pan Tadeusz Goj .]
Beata Gorczyca fortepian [. mgr Maria Klinowska .]
Małgorzata Górnik fortepian [. mgr Maria Peszko .]
Barbara Jamróz waltornia [. mgr Jan Jarosz .]
Romana Janowska fortepian [. mgr Danuta Skubiszewska .]
Magdalena Koczur skrzypce [. pan Tadeusz Goj .]
Dorota Kowacz tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Bogdan Krowiak akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Mariusz Król fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Jerzy Kurdziel tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Wanda Kwa¶niewska fortepian [. mgr Maria Peszko .]
Elżbieta Pieczonka fortepian [. pani Elżbieta Leszczyńska .]
Piotr Pławecki altówka [. mgr Brygida Stańczyk .]
Zdzisław Podwika tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Mirosława Sm±d fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Janusz Włodyka skrzypce [. pan Tadeusz Goj .]
Irena Żak akordeon [. pan Julian Jurkiewicz .]
Rocznik 1975/1976
Marek D±bek skrzypce [. mgr Zbigniew Wilczyński .]
Barbara Grabowska skrzypce [. mgr Helena Lukać .]
Krzysztof Lach akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Dorota Machowska wiolonczela [. pan Wiesław ¦widerski .]
Maciej Martuszewski fortepian [. pani Elżbieta Leszczyńska .]
Bożena Matejko skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Lucyna Pożarska skrzypce [. mgr Brygida Stańczyk .]
Ewa Tadeusz fortepian [. mgr Maria Peszko .]
Wiesław Tomaszewski klarnet [. mgr Antoni Kasperek .]
Marta Wosal skrzypce [. mgr Zbigniew Wilczyński .]
Marzenna Wysocka fortepian [. mgr Maria Peszko .]
Rocznik 1974/1975
Alicja Bogu¶ fortepian [. mgr Ewa Balant .]
Urszula Jagoda fortepian [. mgr Ewa Balant .]
Anna Kula skrzypce [. mgr Zbigniew Wilczyński .]
Grzegorz Kula klarnet [. mgr Antoni Kasperek .]
Tadeusz Le¶niak akordeon [. mgr Tadeusz Stańczyk .]
Beata Ordyna fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]
Janusz Sołtysek akordeon [. pan Julian Jurkiewicz .]
Andrzej ¦wierczewski klarnet [. mgr Antoni Kasperek .]
Marian ¦wierczewski klarnet [. mgr Antoni Kasperek .]
Antoni Wiorek klarnet [. mgr Antoni Kasperek .]
Piotr Wiorek tr±bka [. mgr Jan Jarosz .]
Małgorzata Wójcik fortepian [. mgr Lucyna Gaik .]

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie, ul. Inwalidów Wojennych 2a, 43-603 Jaworzno

Ta strona używa plików cookie tylko w czę¶ci administracyjnej. W innym przypadku, nie s± one używane.