Państwowa Szkoła Muzyczna
I stopnia im.Grażyny Bacewicz
ul.Inwalidów Wojennych 2a
43 - 603 Jaworzno

nowy telefon: 32-762-93-23
nowy telefon: 32-762-93-24
nowy fax: 32-762-93-25
stary telefon: (032) 615-52-37
e-mail: psm_jaworzno@tlen.pl


poniedziałek, 23 paĽdziernik 2017 r., imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna


ROK SZKOLNY 2006/2007


26.06.2007


I Ogólnopolski Konkurs Instrumenty Dęte "Jupiter" 2007 w Krakowie
  Karolina Bober  -  I miejsce - klarnet (mgr Małgorzata Lewicka - Arendarczyk) 
  Krzysztof Koszowski - I miejsce - saksofon (mgr Marian Kłeczek)
  Mateusz Targowski - I miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Konrad Fr±czkiewicz - II miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Michał Kozioł - III miejsce - saksofon (mgr Marian Kłeczek)


25.05.2007


XI Festiwal Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II stopnia Regionu ¦l±skiego w Tarnowskich Górach
  wyróżnienie dla trio tr±bkowego w składzie:
  Damian Strzałkowski
  Konrad Fr±czkiewicz
  Mateusz Targowski
  z klasy kameralnej mgr Jana Jarosza


21.05.2007   


I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy w Łańcucie
  Angelika Kumięga - III miejsce - skrzypce (mgr Ewa Gajda - Migacz)
  Patrycja Kosiorowska - wyróżnienie - skrzypce (mgr Barbara Knot)


19.05.2007


Regionalne Przesłuchania Smyczkowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia w Chorzowie
  I miejsce dla trio smyczkowegow składzie:
  Angelika Kumięga - I skrzypce
  Patrycja Kosiorowska - II skrzypce
  Weronika Stabrawa - III skrzypce
  oraz nagroda indywidualna dla Angeliki Kumięgi
  z klasy kameralnej mgr Barbary Knot


14-15.05.2007


I Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I stopnia w Będzinie
  Szkolna Orkiestra Smyczkowa - wyróżnienie  (mgr Elżbieta Kapel)


9-10.05.2007


VI Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie
  Mateusz Targowski - III miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Damian Strzałkowski - III miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Krzysztof Lekstan - wyróżnienie - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Konrad Fr±czkiewicz - wyróżnienie - tr±bka (mgr Jan Jarosz)


26-27.04.2007


XIV ¦l±ski Konkurs Instrumenty Dęte "Blacha dla najmłodszych" w D±browie Górniczej
  Sandra Jakóbik - wyróżnienie - waltornia (mgr Jerzy ¦lęzak)
  Mateusz Targowski - III miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)


19-22.04.2007


III Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków   w Rybniku
  Angelika Kumięga - wyróżnienie - skrzypce (mgr Ewa Gajda - Migacz)


19-20.04.2007


XXV Konkurs Młodych Pianistów "Nad Kamienn± 2007" w Skarżysku Kamiennej.
  Aleksandra Gębska - IV miejsce - fortepian (mgr Jolanta Jarosz)


30-31.03.2007  


VII Przesłuchania Skrzypcowe "Janko Muzykant" w Sochaczewie
  Wojciech Paluch - III miejsce - skrzypce (mgr Barbara Knot)
  Angelika Kumięga - IV miejsce - skrzypce (mgr Ewa Gajda - Migacz)


27-28.03.2007  


XVI Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Michał Kozioł - I miejsce - saksofon (mgr Marian Kłeczek)
  Karolina Bober - III miejsce - klarnet (mgr Adam Warmus) 


15-17.03.2007


VI Międzynarodowy Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Mielcu
  Konrad Fr±czkiewicz - wyróżnienie I stopnia - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Mateusz Targowski - wyróżnienie II stopnia - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Krzysztof Lekstan - nagroda specjalna dyrektora szkoły PSM I i II st. w Mielcu - tr±bka (mgr Jan Jarosz)


2-4.02.2007


XII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny - Stefańskiej w Żaganiu
  Dawid Zarzycki - I miejsce, Nagroda Specjalna prof. Elżbiety Stefańskiej dla największej indywidualno¶ci artystycznej - fortepian (mgr Anna Gębska) 


5-8.12.2006  


VI Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy w Przeworsku
  Krzysztof Koszowski - wyróżnienie - saksofon (mgr Marian Kłeczek)
  Michał Kozioł - wyróżnienie - saksofon (mgr Marian Kłeczek)


1-3.12.2006  


XXXII Konkurs Bachowski im. Stanisława Hajzera w Zielonej Górze
  Angelika Kumięga - III miejsce - skrzypce (mgr Ewa Gajda - Migacz)


14-15.11.2006  


VI Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Karolina Bober - wyróżnienie - klarnet (mgr Adam Warmus)
  Michał Kozioł - wyróżnienie - saksofon (mgr Marian Kłeczek)




ROK SZKOLNY 2005/2006


16-24.05.2006  


II Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Gar¶ci w Stalowej Woli
  Angelika Kumięga - I miejsce,nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu Janiny Gar¶ci "Perpetuum mobile" - skrzypce (mgr Ewa Gajda - Migacz)
  Aleksandra Bi¶ta - II miejsce - fortepian (mgr Karina Krupa)


12.05.2006


Regionalne Przesłuchania Smyczkowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia w Chorzowie
  I miejsce dla kwartetu w składzie:
  Elżbieta Król - I skrzypce
  Patrycja Kosiorowska - II skrzypce
  Angelika Kumięga - III skrzypce 
  Aleksandra Urbanik - wiolonczela
  z klasy kameralnej mgr Barbary Knot


9-13.05.2006  


XXXII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
  Krystian Jarosz - II miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Damian Strzałkowski - wyróżnienie - tr±bka (mgr Jan Jarosz)


4-6.05.2006


II Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków    w Rybniku
  Angelika Kumięga - II miejsce - skrzypce (mgr Ewa Gajda - Migacz)
  Agata Kmak - wyróżnienie - skrzypce (mgr Marzenna Synowiec)


28-29.04.2006


VIII Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Zgierzu
  IV miejsce dla trio tr±bkowegow składzie:
  Krystian Jarosz
  Barnaba Matusz
  Arkadiusz Machel     
  z klasy kameralnej mgr Jana Jarosza


25-27.04.2006


XIII ¦l±ski Konkurs "Instrumenty Dęte Drewniane" w D±browie Górniczej
  Michał Kozioł - II miejsce - saksofon (mgr Marian Kłeczek)


25-26.04.2006


XXIV Konkurs Młodych Pianistów "Nad Kamienn± 2006" w Skarżysku Kamiennej.
  Aleksandra Gębska - wyróżnienie - fortepian (mgr Jolanta Jarosz)


23-28.04.2006


IV Ogólnopolskie Dziecięce Spotkania Skrzypcowe im. prof. Mirosława Ławrynowicza w Płocku
  Weronika Stabrawa - III miejsce - skrzypce (mgr Barbara Knot)
  Elżbieta Król - III miejsce - skrzypce (mgr Barbara Knot)


20-23.04.2006  


XIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Koninie
  Dawid Zarzycki - II miejsce - fortepian (mgr Anna Gębska) 


20-21.04.2006


III Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia "Instrumenty Dęte Chełmno 2006"
  Michał Kozioł - I miejsce - saksofon (mgr Marian Kłeczek)
  Krystian Jarosz - I miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)


3-6.04.2006


VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz Szkół Muzycznych I stopnia we Wrocławiu
  Agata Kmak - I miejsce - skrzypce (mgr Marzenna Synowiec)
  Angelika Kumięga - wyróżnienie - skrzypce (mgr Ewa Gajda - Migacz)


3.04.2006  


XI Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I stopnia "Będzin 2006"
  Szkolna Orkiestra Smyczkowa - I miejsce (mgr Elżbieta Kapel)
  Big Band - II miejsce (mgr Jerzy Ziegler)
  Krystian Jarosz - wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu solowego    - tr±bka (mgr Jan Jarosz)


28-29.03.2006  


XV Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Krystian Jarosz - II miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Barnaba Matusz - II miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Michał Kozioł - III miejsce - saksofon (mgr Marian Kłeczek)
  Martyna Golińska - wyróżnienie - flet (mgr Maria Roga-Ociepka)
  Damian Strzałkowski - wyróżnienie - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Arkadiusz Machel - wyróżnienie - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Mateusz Targowski - wyróżnienie - tr±bka (mgr Marek Malisz)


27.03-1.04.2006


XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. J.S.Bacha w Gorzowie Wielkopolskim
  Aleksandra Bi¶ta - II miejsce - fortepian (mgr Karina Krupa)


24-25.03.2006


V Międzynarodowy Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Mielcu
  Krystian Jarosz - II miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Barnaba Matusz - wyróżnienie - tr±bka (mgr Jan Jarosz)


18-21.01.2006


II Festiwal Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej "Srebrna Szybka" Edycja Międzynarodowa w Krakowie
  Angelika Kumięga - III miejsce - skrzypce (mgr Ewa Gajda - Migacz)


7-9.12.2005


V Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy w Przeworsku
  Michał Kozioł - I miejsce - saksofon (mgr Marian Kłeczek)


19-20.11.2005  


V Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu
  Dawid Zarzycki - II miejsce - fortepian (mgr Anna Gębska) 


17-19.11.2005  


V Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Krystian Jarosz - I miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Michał Kozioł - II miejsce - saksofon (mgr Marian Kłeczek)
  Barnaba Matusz - III miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Łukasz Idkowiak - wyróżnienie - saksofon (mgr Jerzy Sendecki)




ROK SZKOLNY 2004/2005


2-4.06.2005


I Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków     w Rybniku
  Agata Kmak - IV miejsce - skrzypce (mgr Marzenna Synowiec)
  Urszula Ogórek - wyróżnienie - skrzypce (mgr Ewa Gajda - Migacz)


1.06.2005


IX Festiwal Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II stopnia Regionu ¦l±skiego w Tarnowskich Górach
  II miejsce dla trio tr±bkowegow składzie:
  Krystian Jarosz
  Karol Koczur
  Barnaba Matusz
  z klasy kameralnej mgr Jana Jarosza


27-28.05.2005  


XV Kłodzki Konkurs Pianistyczny
  Dawid Zarzycki - I miejsce - fortepian (mgr Anna Gębska) 


13.05.2005 


Regionalne Przesłuchania Smyczkowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia w Chorzowie
  I miejsce dla trio smyczkowegow składzie:
  Donata Mżyk- I skrzypce
  Urszula Ogórek - II skrzypce
  Elżbieta Król - III skrzypce
  Trio smyczkowez klasy kameralnej mgr Barbary Knot


5-6.05.2005  


XIV Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Krystian Jarosz - I miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Barnaba Matusz - III miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)
  Michał Kozioł - wyróżnienie - saksofon (mgr Marian Kłeczek)


21-22.04.2005  


V Przesłuchania Skrzypcowe "Janko Muzykant" w Sochaczewie
  Agata Kmak - I miejsce - skrzypce (mgr Marzenna Synowiec)
  Weronika Stabrawa - II miejsce - skrzypce (mgr Barbara Knot)
  Martyna Paj±k - III miejsce - skrzypce (mgr Ewa Gajda - Migacz)
  Patrycja Kosiorowska - III miejsce - skrzypce (mgr Barbara Knot)
  Elżbieta Król - wyróżnienie - skrzypce (mgr Barbara Knot)


21.04.2005 


IV Międzynarodowy Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Mielcu
  Krystian Jarosz - I miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)


20-22.04.2005


XII ¦l±ski Konkurs Instrumenty Dęte "Blacha dla najmłodszych" w D±browie Górniczej
  Krystian Jarosz - I miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)


17-22.04.2005  


Międzynarodowe Spotkania Gitarowe w Sanoku
  Angelika Kędra - wyróżnienie -  gitara (mgr Róża Maria Winiarz)


12.04.2005  


X Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I stopnia "Będzin 2005"
  Szkolna Orkiestra Smyczkowa - II miejsce, wyróżnienie za najlepiej wykonany utwór obowi±zkowy (mgr Elżbieta Kapel)


4-5.03.2005 


Ogólnopolski Konkurs na Instrumenty Dęte "Miniatura 2005" w Bydgoszczy
  Krystian Jarosz - II miejsce - tr±bka (mgr Jan Jarosz)


26.02.2005


Przegl±d Chórów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu ¦l±skiego w Zabrzu
  Chór Szkolny - V miejsce  (mgr E.Kapel)


21-23.01.2005


Polsko-Niemiecki Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny - Stefańskiej w Żaganiu
  Dawid Zarzycki -II miejsce - fortepian (mgr Anna Gębska) 
  Aleksandra Bi¶ta - wyróżnienie - fortepian (mgr Karina Krupa)


10-11.12.2004 


I Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny Polskiej Muzyki Współczesnej im. Tadeusza Szeligowskiego w Szczecinie
  Aleksandra Gębska - III miejsce - fortepian (mgr Jolanta Jarosz)




do góry

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie, ul. Inwalidów Wojennych 2a, 43-603 Jaworzno

Ta strona używa plików cookie tylko w czę¶ci administracyjnej. W innym przypadku, nie s± one używane.