Państwowa Szkoła Muzyczna
I stopnia im.Grażyny Bacewicz
ul.Inwalidów Wojennych 2a
43 - 603 Jaworzno

nowy telefon: 32-762-93-23
nowy telefon: 32-762-93-24
nowy fax: 32-762-93-25
stary telefon: (032) 615-52-37
e-mail: psm_jaworzno@tlen.pl


poniedziałek, 23 paĽdziernik 2017 r., imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna


 Rocznik:      Instrument:      Nazwisko:    

Nauczyciel:    

   Data konkursu (rrrr.mm.dd):    

    


ROK SZKOLNY 2016/2017


2017.05.20


XII Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki” w Rybniku
  Milena Chmura -  III miejsce - flet (mgr A. Sieczkowska)
  Zofia Jastrzemska -  wyróżnienie I stopnia - flet (mgr A. Molitorys)
  Julia Musiał -  wyróżnienie I stopnia - flet (mgr A. Molitorys)
  Natalia Gurgul -  wyróżnienie II stopnia - flet (mgr A. Molitorys)


2017.05.17


XVI Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie
  Jakub Duszyk -  II miejsce - tr±bka (mgr K. Laksa)
  Krzysztof Kania -  III miejsce - tr±bka (mgr K. Laksa)


2017.05.11-2017.05.12


II Międzyszkolny Konkurs "Skawińska Wiosna Perkusyjna" w Skawinie
  Amelia Kokoszka -  III miejsce - perkusja (mgr A. Juraszczyk)
  Milan Jamróz -  wyróżnienie - perkusja (mgr A. Juraszczyk)


2017.05.11


Międzynarodowy Konkurs Trębaczy w Krapkowicach
  Filip Cieżak -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2017.05.08


XVIII Konkurs Skrzypcowy w Żywcu
  Zofia Bogunia -  II miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Zofia Pawlik -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2017.04.27


IV Wiosenne Konfrontacje Młodych Flecistów w Lublińcu
  Milena Chmura -  wyróżnienie I stopnia - flet (mgr A. Sieczkowska)


2017.04.25-2017.04.27


XXIV ¦l±ski Konkurs Instrumenty Dęte "Blacha dla najmłodszych" w D±browie Górniczej
  Michał Mocek -  II miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)
  Filip Cieżak -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2017.04.25-2017.04.26


VII Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały Violinista" w Olkuszu
  Zofia Bogunia -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Michał Kaszowski -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)
  Zofia Pawlik -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)
  Alicja Proksa -  wyróżnienie - skrzypce (lic. A. Kmak)


2017.04.23-2017.04.26


XVII Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe w Gorlicach
  Jędrzej Hajduga -  wyróżnienie - akordeon (mgr B. Brodzińska - Wiercioch)
  Mikołaj Kurowski -  wyróżnienie - akordeon (mgr B. Brodzińska - Wiercioch)


2017.04.23-2017.04.26


XI Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów w Głubczycach
  Leonard Loska -  wyróżnienie - fortepian (mgr J. Gacek)


2017.04.22-2017.04.23


I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Młodzi Wirtuozi Fortepianu" w Poznaniu
  Gabriela Michalczewska -  III miejsce - fortepian (mgr A. Gębska)


2017.04.21-2017.04.23


XI Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2017" w Krakowie
  Antoni Hyski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Filip Mikłas -  III miejsce - klarnet (mgr A. Warmus)
  Filip Cieżak -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Aleksandra Skoczeń -  wyróżnienie - flet (mgr E. Sawicka)
  Agnieszka Natanek -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Antoni Wiercioch -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)


2017.04.10-2017.04.11


VIII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny w Kolbuszowej
  Maksym Krupiński -  II miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


2017.04.08


IV Ole¶nicki Konkurs Gitarowy "Trenuj wytrwale jak Kamil Stoch" w Ole¶nicy
  Filip Faltus -  III miejsce - gitara (mgr G. Szymiec)


2017.04.07-2017.04.09


XV Międzynarodowy Konkurs "Pro Bohemia" w Ostrawie
  Maria Pawlik -  II miejsce - obój (mgr K. Mulak)


2017.04.06-2017.04.09


II Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych w Wadowicach
  Karolina Słomska -  wyróżnienie - flet (mgr A. Molitorys)
  Filip Cieżak -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Agnieszka Natanek -  II miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Michał Mocek -  II miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)
  Maria Pawlik -  III miejsce - obój (mgr K. Mulak)
  Filip Mikłas -  III miejsce - klarnet (mgr A. Warmus)


2017.04.05-2017.04.08


XIII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku
  Zofia Bogunia -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)


2017.04.04-2017.04.05


IV Olkuski Konkurs Perkusyjny "Młody Perkusista"
  Amelia Kokoszka -  wyróżnienie - perkusja (mgr A. Juraszczyk)


2017.04.01


VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyka ilustracyjna i programowa" w Szczecinie
  Gabriela Michalczewska -  III miejsce - fortepian (mgr A. Gębska)


2017.03.28-2017.03.29


XXVI Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Antoni Hyski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Filip Cieżak -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2017.03.10-2017.03.11


XXV Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych w Poznaniu
  Filip Cieżak -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Mocek -  wyróżnienie - waltornia (mgr J. ¦lęzak)


2017.02.06-2017.02.07


VIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Młody Wirtuoz" w Sanoku
  Maksym Krupiński -  Złoty Wirtuoz - fortepian (mgr J. Jarosz)


2017.01.13-2017.01.15


XVI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Gorlitz
  Anna Tesarczyk -  III miejsce - fortepian (mgr J. Gacek)
  Leonard Loska -  wyróżnienie - fortepian (mgr J. Gacek)


2016.12.13


Regionalne Spotkanie Waltornistów Etiuda 2016 w Katowicach
  Michał Mocek -  I miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)


2016.12.09-2016.12.10


Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I st. w Gliwicach
  Mateusz Łasaj -  wyróżnienie - gitara (mgr G. Szymiec)


2016.12.07-2016.12.08


Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st. w Katowicach
  Gabriela Michalczewska -  wyróżnienie - fortepian (mgr A. Gębska)
  Leonard Loska -  wyróżnienie - fortepian (mgr J. Gacek)


2016.12.06-2016.12.09


XII Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy w Przeworsku
  Bartłomiej Wiercioch -  wyróżnienie I stopnia - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Filip Mielnicki -  wyróżnienie - saksofon (mgr J. Sendecki)


2016.12.05-2016.12.06


Regionalne Przesłuchania CEA Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych I st. w Katowicach
  Karolina Słomska -  wyróżnienie - flet (mgr A. Molitorys)


2016.11.30-2016.12.01


Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Akordeonu Szkół Muzycznych I st. w Bytomiu
  Jędrzej Hajduga -  wyróżnienie - akordeon (mgr B. Brodzińska - Wiercioch)


2016.11.28-2016.11.29


Regionalne Przesłuchania CEA Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych I st. w Sosnowcu
  Antoni Hyski -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2016.11.23-2016.11.25


XVI Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Michał Mocek -  I miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)
  Filip Cieżak -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Kania -  III miejsce - tr±bka (mgr K. Laksa)
  Maciej Mulak -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Antoni Hyski -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Filip Swornowski -  wyróżnienie - waltornia (mgr J. ¦lęzak)


2016.11.17


IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków w Opolu
  Leonard Loska -  II miejsce - fortepian (mgr J. Gacek)


ROK SZKOLNY 2015/2016


2016.06.18-2016.06.19


Ogólnopolski Konkurs Młody Waltornista w Katowicach
  Filip Swornowski -  wyróżnienie - waltornia (mgr J. ¦lęzak)
  Michał Mocek -  I miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)


2016.05.23-2016.05.2


XIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. G. Bacewicz we Wrocławiu
  Martyna Bogunia -  I miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Emilia Szłapa -  II miejsce - skrzypce (mgr M. Basiuk)
  Zofia Lipska -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2016.05.21


XI Ogólnopolski Festiwal "Zakręcone fleciki" w Rybniku
  Milena Chmura -  wyróżnienie I stopnia - flet (mgr A. Sieczkowska)


2016.05.20-2016.05.22


VII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów
  Agnieszka Natanek -  III miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Filip Cieżak -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Aleksandra Skoczeń -  wyróżnienie - flet (mgr E. Sawicka)
  Zofia Olejniczak -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2016.05.20-2016.05.21


XV Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów
  Gabriela Michalczewska -  I miejsce - fortepian (mgr A. Gębska)


2016.05.16-2016.05.20


VII Międzynarodowy Konkurs im. J. Gar¶ci w Stalowej Woli
  Zofia Bogunia -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Emilia Szłapa -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Basiuk)


2016.05.11-2016.05.13


III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych - Klarnet, Saksofon w Sosnowcu
  Agnieszka Natanek -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Filip Mikłas -  wyróżnienie - klarnet (mgr A. Warmus)


2016.05.11


Międzynarodowy Konkurs Trębaczy w Krapkowicach
  Filip Cieżak -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Maciej Mulak -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Antoni Hyski -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2016.05.05


XVII Konkurs Skrzypcowy dla uczniów klas II i III Szkół Muzycznych I stopnia w Żywcu
  Zofia Bogunia -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)


2016.04.28-2016.05.05


XX Międzynarodowy Konkurs im. B.Warchala w Dolnym Kubinie
  Emilia Szłapa -  IV miejsce i Nagroda za najlepsze wykonanie utworu kompozytora XX i XXI w. - skrzypce (mgr M. Basiuk)


2016.04.27-2016.04.29


XXIII ¦l±ski Konkurs „Instrumenty Dęte” Drewno dla najmłodszych w D±browie Górniczej
  Agnieszka Natanek -  III miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)


2016.04.25-2016.04.27


VI Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały Violinista"
  Zofia Bogunia -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Julia Solarz -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2016.04.24-2016.04.26


IV Ogólnopolski Cieszyński Konkurs Skrzypcowy
  Emilia Szłapa -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Basiuk)


2016.04.23-2016.04.24


X Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2016" w Krakowie
  Filip Cieżak -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Filip Mikłas -  wyróżnienie - klarnet (mgr A. Warmus)
  Antoni Hyski -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2016.04.22-2016.04.23


XXV Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych w Bystrzycy Kłodzkiej
  II miejsce dla zespołu kameralnego w składzie:
  Piotr Bytomski - perkusja (mgr K. Laksa)
  Krzysztof Kania - tr±bka (mgr K. Laksa)
  Michał Mocek - waltornia (mgr K. Laksa)
  Filip Swornowski - waltornia (mgr K. Laksa)
  Kacper Szczurek - tr±bka (mgr K. Laksa)


2016.04.21-2016.04.22


Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Mistrz Klawiatury" w Warszawie
  Leonard Loska -  II miejsce - fortepian (mgr J. Gacek)


2016.04.18-2016.04.19


VI Makroregionalny Konkurs Pianistyczny "Wiosenne spotkania muzyczne" w Kolbuszowej
  Leonard Loska -  I miejsce - fortepian (mgr J. Gacek)
  Anna Tesarczyk -  wyróżnienie II stopnia - fortepian (mgr J. Gacek)
  Wiktoria Wiercioch -  wyróżnienie II stopnia - fortepian (mgr M. Wójcik-Sikora)


2016.04.15-2016.04.17


IV Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy w Kielcach
  Jagna Nocoń -  III miejsce - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)
  Martyna Bogunia -  II miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Małgorzata Majcherczyk -  II miejsce - skrzypce (mgr A. Bakalarz)
  Zofia Bogunia -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)


2016.04.13-2016.04.16


XII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku
  Leonard Loska -  II miejsce - fortepian (mgr J. Gacek)
  Emilia Szłapa -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Basiuk)
  Kacper Solarz -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  III miejsce dla zespołu Appassionato w składzie:
  Martyna Bogunia - skrzypce (mgr B. Knot)
  Jagoda Sadziak - fortepian (mgr B. Knot)
  Emilia Szłapa - skrzypce (mgr B. Knot)
  Małgorzata Majcherczyk -  wyróżnienie - skrzypce (mgr A. Bakalarz)
  Jagna Nocoń -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2016.04.08-2016.04.10


XIV Międzynarodowy Konkurs "Pro Bohemia" w Ostrawie
  Michał Mocek -  I miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)
  Antoni Hyski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Maciej Mulak -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Filip Cieżak -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2016.03.18-2016.03.20


III ¦więtokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych w Kielcach
  Michał Mocek -  II miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)
  Agnieszka Natanek -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Filip Mikłas -  wyróżnienie - klarnet (mgr A. Warmus)


2016.03.15-2016.03.16


XXV Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Antoni Hyski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Mocek -  III miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)
  Filip Cieżak -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2016.03.09-2016.03.11


IX Ogólnopolskie Spotkania Skrzypcowe im.Prof. Mirosława Ławrynowicza w Płocku
  Emilia Szłapa -  I miejsce - skrzypce (mgr M. Basiuk)
  Martyna Bogunia -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Zofia Lipska -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Kacper Solarz -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2016.03.07


IX Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Nowym Targu
  Antoni Hyski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2016.02.12


Przesłuchania Regionalne CEA w Chorzowie
  wyróżnienie z maksymaln± punktacj± 25pkt zdobył zespół Appassionato w składzie:
  Martyna Bogunia - skrzypce (mgr B. Knot)
  Jagoda Sadziak - fortepian (mgr B. Knot)
  Emilia Szłapa - skrzypce (mgr B. Knot)


2016.02.08-2016.02.09


VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Sanoku
  Maksym Krupiński -  tytuł Złotego Wirtuoza - fortepian (mgr J. Jarosz)


2015.12.15


I Konkurs Młodych Talentów w Kalwarii Zebrzydowskiej
  Anna Bytomska -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)
  Julia Solarz -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2015.12.11-2015.12.12


XII Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu
  Gabriela Michalczewska -  I miejsce - fortepian (mgr A. Gębska)


2015.12.04-2015.12.06


40. Ogólnopolski Konkurs Bachowski im. Stanisława Hajzera w Zielonej Górze
  Kacper Solarz -  II miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2015.11.25-2015.11.27


XV Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Klaudia Buczek -  wyróżnienie - flet (mgr A. Molitorys)
  Amelia Rysak -  wyróżnienie - flet (mgr A. Molitorys)
  Aleksandra Skoczeń -  wyróżnienie - flet (mgr E. Sawicka)


ROK SZKOLNY 2014/2015


2015.06.15-2015.06.19


VII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding” w Warszawie
  Jagna Nocoń -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)
  Emilia Szłapa -  I miejsce - skrzypce (mgr M. Basiuk)
  Kacper Solarz -  II miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Zofia Lipska -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2015.06.14


III Festiwal dla Najmłodszych ”Brzd±ce dĽwiękiem maluj±ce" w Krakowie
  Zofia Bogunia -  II miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)


2015.05.30-2015.05.31


X Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych w Brnie
  Michał Mocek -  I miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)


2015.05.30-2015.05.31


I Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji w Trzcianie
  Julia Gor±cy -  III miejsce - saksofon (mgr B. Banasik)
  Maciej Mulak -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2015.05.09-2015.05.11


XXV Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu
  Martyna Bogunia -  I miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Jagna Nocoń -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2015.05.09-2015.05.10


II Międzynarodowy Konkurs Trębaczy w Krapkowicach
  Maciej Mulak -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2015.04.28-2015.04.29


V Olkuski Konkurs Skrzypcowy „Mały Wiolinista”
  Martyna Bogunia -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)
  Katarzyna Olas -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2015.04.27-2015.04.29


XXII ¦l±ski Konkurs Instrumenty Dęte „Blacha dla Najmłodszych” w D±browie Górniczej
  Michał Mocek -  I miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)
  Adrian Marzec -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Szymon Walasik -  wyróżnienie - tr±bka (mgr K. Laksa)


2015.04.25-2015.04.28


V Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Vivaldi 227” w Wieliczce
  Emilia Szłapa -  I miejsce oraz Nagrodę za najpiękniej wykonan± Sonatę G.F. Haendla - skrzypce (mgr M. Basiuk)
  Małgorzata Majcherczyk -  I wyróżnienie - skrzypce (mgr A. Bakalarz)
  Kacper Białas -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2015.04.23-2015.04.25


I Ogólnopolski Konkurs Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Wadowicach
  Zuzanna Cichowska -  II miejsce - flet (mgr A. Sieczkowska)
  Kamila Borkowska -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. ¦piewak)
  Adrian Marzec -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Szymon Walasik -  wyróżnienie - tr±bka (mgr K. Laksa)


2015.04.21-2015.04.22


V Makroregionalny Konkurs Pianistyczny "Wiosenne spotkania muzyczne" w Kolbuszowej
  Maksym Krupiński -  wyróżnienie I stopnia - fortepian (mgr J. Jarosz)


2015.04.18-2015.04.19


IX Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2015” w Krakowie
  Maciej Mulak -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Alicja Bukowska -  III miejsce - klarnet (mgr A. Warmus)
  Filip Mikłas -  III miejsce - klarnet (mgr A. Warmus)
  Kamila Borkowska -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. ¦piewak)


2015.04.17-2015.04.18


XIV Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych
  II miejsce dla kwartetu blaszanego w składzie:
  Krzysztof Kania - tr±bka (mgr K. Laksa)
  Michał Mocek - waltornia (mgr K. Laksa)
  Filip Swornowski - waltornia (mgr K. Laksa)
  Kacper Szczurek - tr±bka (mgr K. Laksa)


2015.03.25-2015.03.28


XI Ogólnopolskie Forum Instrumentalistów w Rybniku
  Martyna Bogunia -  I miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Małgorzata Majcherczyk -  wyróżnienie - skrzypce (mgr A. Bakalarz)


2015.03.24-2015.03.25


XIV Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Alicja Bukowska -  wyróżnienie - klarnet (mgr A. Warmus)


2015.03.19


Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Wiosna z fortepianem" w Sosnowcu
  Gabriela Michalczewska -  II miejsce - fortepian (mgr A. Gębska)


2015.03.16-.2015.03.1


XV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant” w Sochaczewie
  Kacper Białas -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Kacper Solarz -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Zofia Lipska -  IV miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2015.02.07


XXIII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych
  Michał Mocek -  I miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)


2015.01.16-2015.1.17


XIV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Zgorzelcu/Görlitz
  Leonard Loska -  III miejsce - fortepian (mgr J. Gacek)


2015.01.14-2015.01.15


Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych Ist.w Łodzi
  Maciej Mulak -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Mocek -  III miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)


2015.01.12-2015.01.15


Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych I st. w Katowicach
  Martyna Bogunia -  I miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Emilia Szłapa -  I miejsce - skrzypce (mgr M. Basiuk)
  Małgorzata Majcherczyk -  III miejsce - skrzypce (mgr A. Bakalarz)
  Kacper Solarz -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2014.12.12-2014.12.13


XI Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu
  Paweł Hajduga -  II miejsce - fortepian (mgr J. Gacek)
  Maksym Krupiński -  IV miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


2014.12.01-2014.12.04


XI Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy w Przeworsku
  Bartłomiej Le¶ -  wyróżnienie - saksofon (dr M. Jakubska-Szymiec)
  Maksymilian Loska -  wyróżnienie - saksofon (dr M. Jakubska-Szymiec)


2014.11.26-2014.11.28


XIV Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Michał Mocek -  III miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)
  Adrian Marzec -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Maciej Mulak -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Szymon Walasik -  wyróżnienie - tr±bka (mgr K. Laksa)
  Hubert Kubowicz -  wyróżnienie - puzon (mgr P. Krawczyk)


2014.11.26-2014.11.27


I Konkurs Perkusyjny „Tamburi di canto” w D±browie Górniczej
  Amelia Kokoszka -  II miejsce - perkusja (mgr A. Juraszczyk)


ROK SZKOLNY 2013/2014


2014.06.15


II Ogólnopolski Festiwal dla Najmłodszych w Krakowie
  Maria Pawlik -  III miejsce - obój (mgr K. Mulak)


2014.05.21


I Międzynarodowy Konkurs Trębaczy w Krapkowicach
  Łukasz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Maciej Mulak -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Bartosz Jałowiecki -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2014.05.19-2014.05.24


VI Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Gar¶ci w Stalowej Woli
  Kacper Solarz -  I miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Zofia Lipska -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2014.05.16-2014.05.18


VI Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów
  Maciej Mulak -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Łukasz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Nikola Juszczak -  III miejsce - obój (mgr K. Mulak)
  Bartosz Jałowiecki -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2014.05.16


XV Legnicki Konkurs Pianistyczny
  Jagoda Sadziak -  III miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


2014.05.12-2014.05.13


II Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Klarnet i Saksofon" w Sosnowcu
  Maksymilian Loska -  wyróżnienie - saksofon (dr M. Jakubska-Szymiec)


2014.04.28-2014.04.29


IV Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały Violinista"
  Zofia Lipska -  I miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Kacper Białas -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2014.04.26-2014.04.28


III Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy w Kielcach
  Małgorzata Majcherczyk -  II miejsce - skrzypce (mgr A. Bakalarz)
  Emilia Szłapa -  II miejsce - skrzypce (mgr M. Basiuk)
  Martyna Bogunia -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)
  Dominika Wiercioch -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)
  Kacper Solarz -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2014.04.25-2014.04.26


VII Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia „Instrumenty Dęte Chełmno 2014”
  Łukasz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Bartosz Jałowiecki -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  III miejsce dla duetu tr±bkowego w składzie:
  Bartosz Jałowiecki - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Łukasz Targowski - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2014.04.13-2014.04.15


III Międzynarodowy Cieszyński Konkurs Skrzypcowy
  Emilia Szłapa -  II miejsce - skrzypce (mgr M. Basiuk)


2014.04.12-2014.04.13


VIII Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2014” w Krakowie
  Maciej Mulak -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Łukasz Targowski -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Alicja Bukowska -  wyróżnienie - klarnet (mgr A. Warmus)
  Bartosz Jałowiecki -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2014.04.04-2014.04.06


XII Międzynarodowy Konkurs „Pro Bohemia Ostrawa 2014”
  Michał Mocek -  III miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)
  Bartosz Jałowiecki -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2014.04.04-2014.04.06


II ¦więtokrzyski Festiwal Instrumentów Dętych w Kielcach
  Łukasz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Emilia Babisz -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. ¦piewak)
  Bartosz Jałowiecki -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Kacper Jopek -  wyróżnienie - tr±bka (mgr K. Laksa)


2014.04.02-2014.04.03


XII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy we Wrocławiu
  Kacper Solarz -  IV miejsce oraz Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu G.Bacewicz - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Jagna Nocoń -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)
  Emilia Szłapa -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Basiuk)


2014.03.25-2014.03.26


XXIII Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Łukasz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Mocek -  III miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)
  Bartosz Jałowiecki -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Maciej Mulak -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2014.03.21-2014.03.22


Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Wiosna z Fortepianem” w Sosnowcu
  Gabriela Michalczewska -  II miejsce - fortepian (mgr A. Gębska)
  Paweł Hajduga -  wyróżnienie - fortepian (mgr J. Gacek)


2014.03.18-2014.03.19


XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant” w Sochaczewie
  Małgorzata Majcherczyk -  III miejsce - skrzypce (mgr A. Bakalarz)
  Martyna Bogunia -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)
  Jagna Nocoń -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2014.03.17


II Międzyszkolne Konfrontacje Wiolonczelowe w Będzinie
  Aleksandra Habowska -  wyróżnienie - wiolonczela (mgr G. Kamieński)


2014.01.17-2014.01.18


Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych w Warszawie
  II miejsce dla trio tr±bkowego w składzie:
  Bartosz Jałowiecki - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Adrian Marzec - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Łukasz Targowski - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2014.01.10-2014.01.11


XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Zgorzelcu/Görlitz
  Paweł Hajduga -  I miejsce - fortepian (mgr J. Gacek)


2013.11.27-2013.11.29


XIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Emilia Babisz -  II miejsce - klarnet (mgr M. ¦piewak)
  Szymon Domagała -  II miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Klaudia Buczek -  III miejsce - flet (mgr A. Molitorys)
  Julia Patucha -  III miejsce - flet (mgr A. Molitorys)
  Dominik Sobos -  III miejsce - obój (mgr K. Mulak)
  Zuzanna Cichowska -  wyróżnienie - flet (mgr M. Majda)
  Maria Herman -  wyróżnienie - flet (mgr M. Majda)
  Julia Szyińska -  wyróżnienie - flet (mgr M. Walasik)
  Alicja Frysztacka -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. ¦piewak)
  Wiktoria Kozera -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. ¦piewak)
  Filip Mikłas -  wyróżnienie - klarnet (mgr A. Warmus)
  Julia Gor±cy -  wyróżnienie - saksofon (mgr B. Banasik)
  Mateusz Kadula -  wyróżnienie - saksofon (dr M. Jakubska-Szymiec)


2013.11.14-2013.11.16


II Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków w Krakowie
  Jagna Nocoń -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


ROK SZKOLNY 2012/2013


2013.06.10-2013.06.14


VI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding" w Warszawie
  Emilia Szłapa -  II miejsce - skrzypce (mgr M. Basiuk)
  Kacper Solarz -  II miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2013.05.16-2013.05.17


XII Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie
  Łukasz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2013.05.16-2013.05.17


III Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały Violinista"
  Kacper Solarz -  II miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Aleksandra Chmielewska -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)
  Zofia Lipska -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2013.05.09


XIV Konkurs Skrzypcowy Uczniów Klas II i III w Żywcu
  Małgorzata Majcherczyk -  III miejsce - skrzypce (mgr A. Bakalarz)


2013.04.26


XII Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Zgierzu
  III miejsce dla trio tr±bkowego w składzie:
  Bartosz Jałowiecki - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Adrian Marzec - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Łukasz Targowski - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2013.04.24


II Wiosenne Konfrontacje Młodych Flecistów w Lublińcu
  Klaudia Buczek -  wyróżnienie - flet (mgr A. Molitorys)


2013.04.23-2013.04.24


XXXI Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienn± 2013” w Skarżysku-Kamiennej
  Aleksandra Dybczyk -  wyróżnienie II stopnia - fortepian (mgr J. Gacek)


2013.04.21-2013.04.23


II Międzynarodowy Cieszyński Konkurs Skrzypcowy
  Martyna Bogunia -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)


2013.04.16-2013.04.19


XX ¦l±ski Konkurs „Instrumenty Dęte” „Blacha dla najmłodszych” w D±browie Górniczej
  Łukasz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2013.04.13-2013.04.14


VII Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2013” w Krakowie
  Łukasz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Emilia Babisz -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Maciej Mulak -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2013.04.10-2013.04.13


II Międzynarodowy Konkurs skrzypcowy „Vivaldi 335” w Wieliczce
  Kacper Solarz -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Emilia Szłapa -  I wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Basiuk)
  Aleksandra Chmielewska -  II wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)
  Dominika Wiercioch -  II wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)


2013.04.10


VIII Włocławskie Spotkania Klas Fortepianu
  Aleksandra Dybczyk -  wyróżnienie - fortepian (mgr J. Gacek)


2013.04.06-2013.04.08


IX Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku
  Dominika Wiercioch -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)


2013.04.05-2013.04.07


XI Międzynarodowy Konkurs „Pro Bohemia Ostrawa 2013”
  Łukasz Targowski -  Grand Prix - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Emilia Babisz -  III miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)


2013.03.21


Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Wiosna z fortepianem" w Sosnowcu
  Jagoda Sadziak -  III miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


2013.03.19-2013.03.20


XXII Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Łukasz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Mocek -  III miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)


2013.03.13-2013.03.14


VI Ogólnopolski Konkurs Kameralny dla uczniów Szkół Muzycznych w Akademii Muzycznej w Katowicach
  Jagna Nocoń i Paweł Hajduga -  wyróżnienie dla duetu - przygotowanego przez (mgr E. Gajdę-Migacz i mgr J. Gacek)


2013.01.12-2013.01.13


Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych w Warszawie
  Łukasz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2013.01.11-2013.01.13


XII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Zgorzelcu/Görlitz
  Jagoda Sadziak -  I miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


2013.01.10-2013.01.13


Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec i Altówek w Warszawie
  Dominika Wiercioch -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)


2013.01.05-2013.01.07


Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Warszawie
  Michał Krupa -  II miejsce - obój (mgr K. Mulak)


2012.12.14-2012.12.15


X Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu
  Maria Jończyk -  wyróżnienie - fortepian (mgr A. Gębska)


2012.11.29-2012.12.01


XII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Łukasz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Mocek -  III miejsce - waltornia (mgr J. ¦lęzak)
  Emilia Babisz -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Alicja Frysztacka -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Szymon Domagała -  wyróżnienie - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Adrian Marzec -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2012.11.17


V Ogólnopolski Konkurs Duetów Smyczkowych w Kętrzynie
  Emilia Szłapa, Jagna Nocoń i Olga Odrzywolska -  II miejsce dla duetu skrzypcowego z akompaniamentem fortepianu - przygotowanego przez (mgr E. Migacz J. Gacek oraz M. Basiuk)


ROK SZKOLNY 2011/2012


2012.05.24


Przegl±d Dętych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia w Bytomiu
  III miejsce dla trio tr±bkowego w składzie:
  Michał Adamin - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Bartosz Jałowiecki - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Łukasz Targowski - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2012.05.21-2012.05.25


V Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Gar¶ci w Stalowej Woli
  Wojciech Olszyczka -  III miejsce - fortepian (mgr K. Krupa)
  Julia Knot -  wyróżnienie - fortepian (mgr K. Krupa)
  Jagna Nocoń -  III miejsce - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2012.05.18-2012.05.20


V Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów
  Michał Krupa -  I miejsce - obój (mgr K. Mulak)
  Łukasz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Adrian Marzec -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Emilia Szłapa -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Basiuk)
  Wojciech Olszyczka -  wyróżnienie - fortepian (mgr K. Krupa)


2012.05.16-2012.05.17


V Festiwal Muzyki Dawnej w Leżajsku
  Laura Kolat -  III miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


2012.05.14


XI Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie
  Łukasz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Mocek -  wyróżnienie - waltornia (mgr J. ¦lęzak)


2012.05.12-2012.05-13


VI Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2012” w Krakowie
  Alicja Olekszak -  I miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Łukasz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Wiktoria Kozera -  III miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Maciej Mulak -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Wojciech Pawlik -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Adrian Marzec -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2012.05.10-2012.05.11


II Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały Violinista"
  Emilia Szłapa -  II miejsce - skrzypce (mgr M. Basiuk)
  Jagna Nocoń -  III miejsce - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2012.05.10


Konkurs Skrzypcowy Uczniów z klas II i III w Żywcu
  Martyna Bogunia -  wyróżnienie I stopnia - skrzypce (mgr B. Knot)
  Małgorzata Majcherczyk -  wyróżnienie II stopnia - skrzypce (mgr A. Bakalarz)


2012.04.24-2012.04.27


XIX ¦l±ski Konkurs „Instrumenty Dęte” „Drewno dla najmłodszych” w D±browie Górniczej
  Michał Krupa -  II miejsce - obój (mgr K. Mulak)
  Alicja Olekszak -  III miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)


2012.04.21-2012.04.22


I Cieszyński Konkurs Skrzypcowy
  Anna S±czewska -  II miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Aleksandra Sadziak -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Dominika Wiercioch -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)


2012.04.20-2012.04.21


VI Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia w Chełmnie
  Alicja Olekszak -  III miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Wojciech Le¶ -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Łukasz Targowski -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2012.04.13-2012.04.15


I ¦więtokrzyski Festiwal Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach
  Łukasz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Krupa -  II miejsce - obój (mgr K. Mulak)
  Wojciech Le¶ -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Adrian Marzec -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2012.03.21-2012.03.22


Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Wiosna z fortepianem" w Sosnowcu
  Jagoda Sadziak -  III miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


2012.03.20-2012.03.21


XXI Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Łukasz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Alicja Olekszak -  II miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Wojciech Pawlik -  II miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Wojciech Le¶ -  III miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Adrian Marzec -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Mocek -  wyróżnienie - waltornia (mgr J. ¦lęzak)


2012.01.13-2012.01.15


XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Zgorzelcu/Görlitz
  Aleksandra Dybczyk -  I miejsce - fortepian (mgr J. Gacek)


2011.12.16-2011.12.17


IX Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu
  Jagoda Sadziak -  III miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


2011.12.03


V Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci „DĽwięk i Obraz” w Rybniku
  Marcin Partyka -  wyróżnienie - gitara (mgr R. Winiarz)


2011.11.24-2011.11.26


XI Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Martyna Urbanik -  wyróżnienie - klarnet (mgr A. Warmus)
  Wojciech Le¶ -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Mikołaj Pazdan -  wyróżnienie - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Adrian Marzec -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Szymon Walasik -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Alicja Olekszak -  II miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Szymon Domagała -  II miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Alicja Frysztacka -  III miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Łukasz Targowski -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Wiktoria Kozera -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)


2011.11.18-2011.11.20


Warszawski Konkurs Pianistyczny
  Jagoda Sadziak -  II miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


ROK SZKOLNY 2010/2011


2011.06.09-2011.06.12


V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz literatury skrzypcowej Oskar Rieding” w Warszawie
  Wojciech Paluch -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)


2011.05.20


XI Ogólnopolski Konkurs Zespołów Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Zgierzu
  I miejsce dla trio tr±bkowego w składzie:
  Michał Adamin - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Bartosz Pawłowski - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2011.05.18-2011.05.19


IV Dziecięcy Festiwal Muzyki Dawnej w Łańcucie
  Laura Kolat -  I miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


2011.05.15


Concours Musical de France w Paryżu
  Wojciech Olszyczka -  1 ère Mèdaille - fortepian (mgr K. Krupa)


2011.05.12-2011.05.13


I Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały Violinista"
  Magdalena Bi¶ta -  I miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Małgorzata Majcherczyk -  I miejsce - skrzypce (mgr A. Bakalarz)
  Kacper Solarz -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Jagna Nocoń -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2011.05.10-2011.05.11


II Ogólnopolski Pianistyczny Konkurs Muzyki Polskiej w Skierniewicach
  Jagoda Sadziak -  II miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


2011.05.06


X Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie
  Krzysztof Lekstan -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Bartosz Pawłowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Łukasz Targowski -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2011.04.27-2011.04.29


XVIII ¦l±ski Konkurs Instrumenty Dęte "Blacha dla najmłodszych" w D±browie Górniczej
  Bartosz Pawłowski -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2011.04.17-2011.04.20


VII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku
  Anna S±czewska -  I miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2011.04.13-2011.04.16


I Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Vivaldi 333" w Wieliczce
  Magdalena Bi¶ta -  II miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Wojciech Paluch -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Dominika Wiercioch -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)


2011.04.13-2011.04.14


IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Opolu
  Aleksandra Dybczyk -  III miejsce - fortepian (mgr J. Gacek)


2011.04.09


V Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2011" w Krakowie
  Krzysztof Lekstan -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Alicja Olekszak -  III miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Wojciech Le¶ -  III miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Wojciech Pawlik -  III miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Bartosz Pawłowski -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2011.04.05-2011.04.06


I Ogólnopolski Konkurs "Młodzi Czarodzieje Gitary" w Dobczycach
  Kamil Wielgomas -  wyróżnienie - gitara (mgr R. Winiarz)


2011.04.02


X Międzynarodowy Konkurs „Pro Bohemia Ostrawa 2011”
  Krzysztof Lekstan -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Bartosz Pawłowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2011.03.29-2011.03.30


XX Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Krzysztof Lekstan -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Alicja Olekszak -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Wojciech Le¶ -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Bartosz Pawłowski -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2011.03.28


Przegl±d Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I st. Regionu ¦l±skiego w Katowicach
  -  Zespół Rytmiki - wyróżnienie specjalne - (mgr E. Kapel)   


2011.03.24


VIII Makroregionalny Konkurs „Dziecięce Interpretacje Muzyczne" w Tarnobrzegu
  Aleksandra Dybczyk -  I miejsce - fortepian (mgr J. Gacek)
  Julia Knot -  II miejsce - fortepian (mgr K. Krupa)
  Wojciech Olszyczka -  III miejsce - fortepian (mgr K. Krupa)


2010.12.18


VIII Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu.
  Wojciech Olszyczka -  III miejsce oraz nagroda wydawnictwa Euterpe - fortepian (mgr K. Krupa)


2010.12.04


IV Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci "Dżwięk i obraz" w Rybniku
  Patryk Tomczyk -  II miejsce - gitara (mgr R. Winiarz)


2010.11.25-2010.11.27


X Jubileuszowy Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Krzysztof Lekstan -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Szymon Domagała -  III miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Wiktoria Kozera -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Wojciech Le¶ -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Bartosz Jałowiecki -  wyróżnienie - tr±bka (mgr K. Laksa)
  Bartosz Pawłowski -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Łukasz Targowski -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


ROK SZKOLNY 2009/2010


2010.05.20-2010.05.21


IV Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów w Chrzanowie
  Magdalena Bi¶ta -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)
  Aleksandra Sadziak -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Dominika Wiercioch -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)
  Bartosz Pawłowski -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Andrzej Nocoń -  wyróżnienie II stopnia - fortepian (mgr A. Gębska)
  Anna S±czewska -  I miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Krzysztof Lekstan -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mateusz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Łukasz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Anna Krzyżak -  III miejsce - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2010.05.17-2010.05.22


IV Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Gar¶ci w Stalowej Woli
  Julia Knot -  III miejsce oraz Nagroda Specjalna Profesora Edwarda Wolanina - fortepian (mgr K. Krupa)
  Wojciech Paluch -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)


2010.05.14-2010.05.16


XXXIV Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
  Mateusz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2010.05.10


IX Makroregionalny Konkurs Uczniów Szkól Muzycznych I st. w Łańcucie
  Krzysztof Lekstan -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mateusz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Bartosz Pawłowski -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2010.04.23-2010.04.24


V Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia w Chełmnie
  Mateusz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Bartosz Pawłowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2010.04.23-2010.04.24


Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych w Warszawie
  I miejsce dla trio tr±bkowego w składzie:
  Krzysztof Lekstan - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Bartosz Pawłowski - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mateusz Targowski - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2010.04.17-2010.04.22


VI Ogólnopolskie Dziecięce Spotkania Skrzypcowe w Płocku
  Wojciech Paluch -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)


2010.04.10


IV Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2010” w Krakowie
  Mateusz Targowski -  Grand Prix - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Szymon Kozub -  I miejsce - klarnet (mgr A. Warmus)
  Weronika Kraus -  wyróżnienie specjalne - saksofon (dr M. Jakubska-Szymiec)
  Łukasz Ciepły -  wyróżnienie specjalne - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Krzysztof Lekstan -  wyróżnienie specjalne - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Bartosz Pawłowski -  wyróżnienie specjalne - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Łukasz Targowski -  wyróżnienie specjalne - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2010.04.09-2010.04.10


XII Dolno¶l±ski Konkurs Gitarowy „Gitariada 2010” w Kłodzku
  Patryk Tomczyk -  III miejsce - gitara (mgr R. Winiarz)


2010.04.08-2010.04.11


VI Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. K. A. Szafranków w Rybniku
  Anna S±czewska -  III miejsce, dyplom uznania za najlepsze wykonanie Preludium e moll op. 28 nr 4 Fryderyka Chopina - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Wojciech Paluch -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)


2010.03.29


Przegl±d Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia Regionu ¦l±skiego w Katowicach
  -  Zespół Rytmiki - wyróżnienie - (mgr E. Kapel)   


2010.03.25


VII Makroregionalny Konkurs w Tarnobrzegu
  Aleksandra Dybczyk -  III miejsce - fortepian (mgr J. Gacek)
  Laura Kolat -  wyróżnienie - fortepian (mgr J. Jarosz)


2010.03.23-2010.03.24


XIX Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Łukasz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mateusz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Bartosz Pawłowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Anna Bycina -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)


2010.03.22-2010.03.23


Konkurs „Wiosna z Fortepianem” w Sosnowcu
  Michał Oleksa -  wyróżnienie - fortepian (mgr D. Sadzikowski)


2010.03.15-2010.03.18


X Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu
  Anna S±czewska -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Wojciech Paluch -  IV miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Anna Krzyżak -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2009.12.12


VII Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu
  Karolina Kaszuba -  II miejsce - fortepian (mgr J. Gacek)
  Laura Kolat -  IV miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


2009.12.11-2009.12.14


VII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Etiuda 2009” w Szczecinie
  Mateusz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Anna Bycina -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)


2009.12.05


III Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci „DĽwięk i Obraz” w Rybniku
  Patryk Tomczyk -  II miejsce - gitara (mgr R. Winiarz)


2009.11.19-2009.11.21


IX Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Krzysztof Lekstan -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Anna Bycina -  III miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Bartosz Pawłowski -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Łukasz Targowski -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Alicja Frysztacka -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Weronika Kraus -  wyróżnienie - saksofon (dr M. Jakubska-Szymiec)
  Szymon Kozub -  wyróżnienie - klarnet (mgr A. Warmus)
  Wojciech Le¶ -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)


ROK SZKOLNY 2008/2009


2009.06.13


III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2009" w Krakowie
  Karolina Stanoszek -  II miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Mateusz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Łukasz Targowski -  wyróżnienie specjalne - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Monika ¦liwińska -  I miejsce - klarnet (mgr A. Warmus)


2009.05.30


II Konkurs Klarnetowy we Wrocławiu
  Monika ¦liwińska -  II miejsce - klarnet (mgr A. Warmus)


2009.05.28-2009.05.29


III Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów w Chrzanowie
  Wojciech Paluch -  II miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Mateusz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Anna Krzyżak -  III miejsce - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)
  Weronika Stabrawa -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Konrad Fr±czkiewicz -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Aleksandra Ha¶nik -  wyróżnienie I stopnia - skrzypce (mgr A. Bakalarz)
  Anna Bycina -  wyróżnienie II stopnia - saksofon (mgr M. Kłeczek)


2009.05.15


XIII Festiwal Kameralnych Zespołów Szkół Muzycznych I st. w Tarnowskich Górach
  III miejsce dla kwartetu tr±bkowego w składzie:
  Konrad Fr±czkiewicz - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Piotr Gacek - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mateusz Targowski - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2009.05.11


VIII Makroregionalny Konkurs Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Łańcucie
  Konrad Fr±czkiewicz -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mateusz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2009.05.06


V Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku
  Anna S±czewska -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2009.04.27


III Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I stopnia w Będzinie
  -  Szkolna Orkiestra Smyczkowa - III miejsce - (mgr E. Kapel)   


2009.04.27


Ogólnopolskie Przesłuchania Instrumentów Dętych Blaszanych w Warszawie
  Mateusz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2009.04.22-2009.04.26


Ogólnopolski Konkurs Wykonawczy Antonio Vivaldi 331 w Wieliczce
  Weronika Stabrawa -  I miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Wojciech Paluch -  II miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Anna S±czewska -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2009.04.16-2009.04.18


XVI ¦l±ski Konkurs Instrumenty Dęte "Blacha dla najmłodszych" w D±browie Górniczej
  Mateusz Targowski -  Grand Prix - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Konrad Fr±czkiewicz -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2009.03.24-2009.03.25


XVIII Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Mateusz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Konrad Fr±czkiewicz -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2009.03.20


IX Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" w Sochaczewie
  Wojciech Paluch -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Weronika Stabrawa -  III miejsce oraz nagroda specjalna za wyrożniaj±ce wykonanie miniatury G. Bacewicz "Taniec Polski" - skrzypce (mgr B. Knot)
  Anna S±czewska -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2009.03.19-2009.03.21


VIII Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych – Mielec’2009
  Mateusz Targowski -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan -  wyróżnienie I stopnia - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2008.12.06


II Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci „DĽwięk i Obraz” w Rybniku
  Dominik Gutowski -  I miejsce - gitara (mgr G. Szymiec)


2008.11.27-2008.11.29


VIII Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Mateusz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Konrad Fr±czkiewicz -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Anna Bycina -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Sandra Jakóbik -  wyróżnienie - waltornia (mgr J. ¦lęzak)
  Monika ¦liwińska -  wyróżnienie - klarnet (mgr A. Warmus)
  Szymon Kozub -  wyróżnienie - klarnet (mgr A. Warmus)


ROK SZKOLNY 2007/2008


2008.06.24


II Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2008" w Krakowie
  Krzysztof Lekstan -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Konrad Fr±czkiewicz -  wyróżnienie specjalne - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2008.06.05-2008.06.07


IV Kro¶nieński Konkurs Klarnetowy
  Karolina Bober -  III miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)


2008.05.29


VII Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie
  Mateusz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Konrad Fr±czkiewicz -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2008.05.13-2008.05.16


XXXIII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
  Karolina Bober -  wyróżnienie - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Mateusz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2008.05.12


II Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I stopnia w Będzinie
  -  Szkolna Orkiestra Smyczkowa - wyróżnienie - (mgr E. Kapel)   
  Angelika Kumięga -  wyróżnienie za wykonanie partii solowej - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2008.05.09-2008.05.10


IX Ogólnopolski Konkurs Zespółów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Zgierzu
  I miejsce dla trio tr±bkowego w składzie:
  Konrad Fr±czkiewicz - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mateusz Targowski - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2008.04.25-2008.04.26


Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia w Gdańsku
  III miejsce dla duetu skrzypcowego z towarzyszeniem fortepianu
  Aleksandra Bi¶ta - fortepian (mgr B. Knot)
  Angelika Kumięga - skrzypce (mgr B. Knot)
  Weronika Stabrawa - skrzypce (mgr B. Knot)


2008.04.24-2008.04.26


XV ¦l±ski Konkurs Instrumenty Dęte "Drewno dla najmłodszych" w D±browie Górniczej
  Krzysztof Koszowski -  III miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Arletta Ryszka -  wyróżnienie - flet (mgr A. Molitorys)


2008.04.24-2008.04.25


IV Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia w Chełmnie
  Mateusz Targowski -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Karolina Bober -  I miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Klaudia Kajdy -  III miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)


2008.04.23-2008.04.25


IX Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy we Wrocławiu
  Angelika Kumięga -  I miejsce oraz złoty medal - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2008.04.21-2008.04.25


V Ogólnopolskie Dziecięce Spotkania Skrzypcowe im. prof. Mirosława Ławrynowicza w Płocku
  Wojciech Paluch -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)


2008.04.18-2008.04.20


Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Vivaldi 330" w Wieliczce
  Anna S±czewska -  I wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2008.04.18-2008.04.19


Ogólnopolskie Przesłuchania Kameralnych Zespołów Instrumentów Dętych w Lesznie
  III miejsce dla trio tr±bkowego w składzie:
  Konrad Fr±czkiewicz - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mateusz Targowski - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2008.04.17-2008.04.19


VII Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Mielcu
  Mateusz Targowski -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Konrad Fr±czkiewicz -  wyróżnienie I stopnia - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan -  wyróżnienie I stopnia - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2008.04.17-2008.04.18


II Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów w Chrzanowie
  Grzegorz Skrzyński -  wyróżnienie - fortepian (mgr J. Jarosz)


2008.04.15-2008.04.16


XVII Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Mateusz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Karolina Bober -  II miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Krzysztof Koszowski -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Krzysztof Lekstan -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Sandra Jakóbik -  wyróżnienie - waltornia (mgr J. ¦lęzak)


2008.04.09-2008.04.13


IV Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku
  Anna Krzyżak -  III miejsce - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2008.03.28-2008.03.29


VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" w Sochaczewie
  Anna S±czewska -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Anna Krzyżak -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2008.03.12


V Regionalny Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia "Dziecięce Interpretacje Muzyczne" w Tarnobrzegu
  Aleksandra Jamróz -  wyróżnienie - fortepian (mgr L. Gaik)


2007.12.06


I Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci " DĽwięk i Obraz" w Rybniku
  Dominik Gutowski -  II miejsce - gitara (mgr G. Szymiec)
  Angelika Kędra -  III miejsce - gitara (mgr R. Winiarz)


2007.12.04-2007.12.07


VII Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy w Przeworsku
  Natalia Przystałka -  II miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)


2007.11.29-2007.11.30


VII Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Mateusz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Karolina Bober -  II miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Klaudia Kajdy -  III miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Dawid Kajdy -  III miejsce - puzon (mgr B. Kantor)
  Sandra Jakóbik -  wyróżnienie - waltornia (mgr J. ¦lęzak)


2007.11.16-2007.11.17


VI Konkurs Pianistyczny im. T. Szeligowskiego w Poznaniu
  Aleksandra Bi¶ta -  III miejsce - fortepian (mgr K. Krupa)


ROK SZKOLNY 2006/2007


2007.06.26


I Ogólnopolski Konkurs Instrumenty Dęte 'Jupiter' 2007 w Krakowie
  Karolina Bober -  I miejsce - klarnet (mgr M. Lewicka - Arendarczyk)
  Krzysztof Koszowski -  I miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Mateusz Targowski -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Konrad Fr±czkiewicz -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Kozioł -  III miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)


2007.05.25


XI Festiwal Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II stopnia Regionu ¦l±skiego w Tarnowskich Górach
  wyróżnienie dla trio tr±bkowego w składzie:
  Konrad Fr±czkiewicz - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Damian Strzałkowski - (mgr J. Jarosz)


2007.05.21


I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy w Łańcucie
  Angelika Kumięga -  III miejsce - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)
  Patrycja Kosiorowska -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)


2007.05.19


Regionalne Przesłuchania Smyczkowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia w Chorzowie
  I miejsce dla trio smyczkowego w składzie:
  Patrycja Kosiorowska - II skrzypce (mgr B. Knot)
  Angelika Kumięga - I skrzypce (mgr B. Knot)
  Weronika Stabrawa - III skrzypce (mgr B. Knot)
  Angelika Kumięga -  nagroda indywidualna - skrzypce (mgr B. Knot)


2007.05.14-2007.05.15


I Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I stopnia w Będzinie
  -  Szkolna Orkiestra Smyczkowa - wyróżnienie - (mgr E. Kapel)   


2007.05.09-2007.05.10


VI Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie
  Mateusz Targowski -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Damian Strzałkowski -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Konrad Fr±czkiewicz -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2007.04.26-2007.04.27


XIV ¦l±ski Konkurs Instrumenty Dęte 'Blacha dla najmłodszych' w D±browie Górniczej
  Mateusz Targowski -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2007.04.19-2007.04.22


III Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
  Angelika Kumięga -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2007.04.19-2007.04.20


XXV Konkurs Młodych Pianistów 'Nad Kamienn± 2007' w Skarżysku Kamiennej
  Aleksandra Gębska -  IV miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


2007.03.30-2007.03.31


VII Przesłuchania Skrzypcowe 'Janko Muzykant' w Sochaczewie
  Wojciech Paluch -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Angelika Kumięga -  IV miejsce - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2007.03.27-2007.03.28


XVI Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Michał Kozioł -  I miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Karolina Bober -  III miejsce - klarnet (mgr A. Warmus)


2007.03.15-2007.03.17


VI Międzynarodowy Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Mielcu
  Konrad Fr±czkiewicz -  wyróżnienie I stopnia - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mateusz Targowski -  wyróżnienie II stopnia - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Lekstan -  nagroda specjalna dyrektora szkoły PSM I i II st. w Mielcu - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2007.02.02-2007.02.04


XII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny - Stefańskiej w Żaganiu
  Dawid Zarzycki -  I miejsce, Nagroda Specjalna prof. Elżbiety Stefańskiej dla największej indywidualno¶ci artystycznej - fortepian (mgr A. Gębska)


2006.12.05-2006.12.08


VI Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy w Przeworsku
  Krzysztof Koszowski -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Michał Kozioł -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)


2006.12.01-2006.12.03


XXXII Konkurs Bachowski im. Stanisława Hajzera w Zielonej Górze
  Angelika Kumięga -  III miejsce - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2006.11.14-2006.11.15


VI Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Karolina Bober -  wyróżnienie - klarnet (mgr A. Warmus)
  Michał Kozioł -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)


ROK SZKOLNY 2005/2006


2006.05.16-2006.05.24


II Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Gar¶ci w Stalowej Woli
  Angelika Kumięga -  I miejsce,nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu Janiny Gar¶ci 'Perpetuum mobile' - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)
  Aleksandra Bi¶ta -  II miejsce - fortepian (mgr K. Krupa)


2006.05.12


Regionalne Przesłuchania Smyczkowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia w Chorzowie
  I miejsce dla kwartetu w składzie:
  Patrycja Kosiorowska - II skrzypce (mgr B. Knot)
  Elżbieta Król - I skrzypce (mgr B. Knot)
  Angelika Kumięga - III skrzypce (mgr B. Knot)
  Aleksandra Urbanik - wiolonczela (mgr B. Knot)


2006.05.09-2006.05.13


XXXII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
  Krystian Jarosz -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Damian Strzałkowski -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2006.05.04-2006.05.06


II Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
  Angelika Kumięga -  II miejsce - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)
  Agata Kmak -  wyróżnienie - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2006.04.28-2006.04.29


VIII Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Zgierzu
  IV miejsce dla trio tr±bkowego w składzie:
  Krystian Jarosz - (mgr J. Jarosz)
  Arkadiusz Machel - (mgr J. Jarosz)
  Barnaba Matusz - (mgr J. Jarosz)


2006.04.25-2006.04.27


XIII ¦l±ski Konkurs 'Instrumenty Dęte Drewniane' w D±browie Górniczej
  Michał Kozioł -  II miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)


2006.04.25-2006.04.26


XXIV Konkurs Młodych Pianistów 'Nad Kamienn± 2006' w Skarżysku Kamiennej.
  Aleksandra Gębska -  wyróżnienie - fortepian (mgr J. Jarosz)


2006.04.23-2006.04.28


IV Ogólnopolskie Dziecięce Spotkania Skrzypcowe im. prof. Mirosława Ławrynowicza w Płocku
  Weronika Stabrawa -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Elżbieta Król -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)


2006.04.20-2006.04.23


XIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Koninie
  Dawid Zarzycki -  II miejsce - fortepian (mgr A. Gębska)


2006.04.20-2006.04.21


III Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia 'Instrumenty Dęte Chełmno 2006'
  Michał Kozioł -  I miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Krystian Jarosz -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2006.04.03-2006.04.06


VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz Szkół Muzycznych I stopnia we Wrocławiu
  Agata Kmak -  I miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Angelika Kumięga -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2006.04.03


XI Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I stopnia 'Będzin 2006'
  -  Szkolna Orkiestra Smyczkowa - I miejsce - (mgr E. Kapel)   
  -  Big Band - II miejsce - (mgr J. Ziegler)   
  Krystian Jarosz -  wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu solowego - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2006.03.28-2006.03.29


XV Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Krystian Jarosz -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Barnaba Matusz -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Kozioł -  III miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Martyna Golińska -  wyróżnienie - flet (mgr M. Roga - Ociepka)
  Damian Strzałkowski -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Arkadiusz Machel -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mateusz Targowski -  wyróżnienie - tr±bka (mgr M. Malisz)


2006.03.27-2006.04.01


XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. J.S.Bacha w Gorzowie Wielkopolskim
  Aleksandra Bi¶ta -  II miejsce - fortepian (mgr K. Krupa)


2006.03.24-2006.03.25


V Międzynarodowy Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Mielcu
  Krystian Jarosz -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Barnaba Matusz -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2006.01.18-2006.01.21


II Festiwal Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej 'Srebrna Szybka' Edycja Międzynarodowa w Krakowie
  Angelika Kumięga -  III miejsce - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2005.12.07-2005.12.09


V Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy w Przeworsku
  Michał Kozioł -  I miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)


2005.11.19-2005.11.20


V Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu
  Dawid Zarzycki -  II miejsce - fortepian (mgr A. Gębska)


2005.11.17-2005.11.19


V Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Krystian Jarosz -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Kozioł -  II miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Barnaba Matusz -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Łukasz Idkowiak -  wyróżnienie - saksofon (mgr J. Sendecki)


ROK SZKOLNY 2004/2005


2005.06.02-2005.06.04


I Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
  Agata Kmak -  IV miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Urszula Ogórek -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2005.06.01


IX Festiwal Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II stopnia Regionu ¦l±skiego w Tarnowskich Górach
  II miejsce dla trio tr±bkowego w składzie:
  Krystian Jarosz - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Karol Koczur - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Barnaba Matusz - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2005.05.27-2005.05.28


XV Kłodzki Konkurs Pianistyczny
  Dawid Zarzycki -  I miejsce - fortepian (mgr A. Gębska)


2005.05.13


Regionalne Przesłuchania Smyczkowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia w Chorzowie
  I miejsce dla trio smyczkowego w składzie:
  Elżbieta Król - III skrzypce (mgr B. Knot)
  Donata Mżyk - I skrzypce (mgr B. Knot)
  Urszula Ogórek - II skrzypce (mgr B. Knot)


2005.05.05-2005.05.06


XIV Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Krystian Jarosz -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Barnaba Matusz -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Kozioł -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)


2005.04.21-2005.04.22


V Przesłuchania Skrzypcowe 'Janko Muzykant' w Sochaczewie
  Agata Kmak -  I miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)
  Weronika Stabrawa -  II miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Martyna Paj±k -  III miejsce - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)
  Patrycja Kosiorowska -  III miejsce - skrzypce (mgr B. Knot)
  Elżbieta Król -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)


2005.04.21


IV Międzynarodowy Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Mielcu
  Krystian Jarosz -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2005.04.20-2005.04.22


XII ¦l±ski Konkurs Instrumenty Dęte 'Blacha dla najmłodszych' w D±browie Górniczej
  Krystian Jarosz -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2005.04.17-2005.04.22


Międzynarodowe Spotkania Gitarowe w Sanoku
  Angelika Kędra -  wyróżnienie - gitara (mgr R. Winiarz)


2005.04.12


X Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I stopnia 'Będzin 2005'
  -  Szkolna Orkiestra Smyczkowa - II miejsce, wyróżnienie za najlepiej wykonany utwór obowi±zkowy - (mgr E. Kapel)   


2005.03.04-2005.03.05


Ogólnopolski Konkurs na Instrumenty Dęte 'Miniatura 2005' w Bydgoszczy
  Krystian Jarosz -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2005.02.26


Przegl±d Chórów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu ¦l±skiego w Zabrzu
  -  Chór Szkolny - V miejsce - (mgr E. Kapel)   


2005.01.21-2005.01.23


Polsko-Niemiecki Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny - Stefańskiej w Żaganiu
  Dawid Zarzycki -  II miejsce - fortepian (mgr A. Gębska)
  Aleksandra Bi¶ta -  wyróżnienie - fortepian (mgr K. Krupa)


2004.12.10-2004.12.11


I Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny Polskiej Muzyki Współczesnej im. Tadeusza Szeligowskiego w Szczecinie
  Aleksandra Gębska -  III miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


ROK SZKOLNY 2003/2004


2004.05.28-2004.05.29


IV Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Krystian Jarosz -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Barnaba Matusz -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2004.05.19-2004.05.22


I Międzynarodowy Konkurs im. J. Gar¶ci w Stalowej Woli
  Dawid Zarzycki -  II miejsce - fortepian (mgr A. Gębska)
  Agata Kmak -  III miejsce - skrzypce (mgr M. Synowiec)


2004.05.13-2004.05.14


XIV Kłodzki Konkurs Pianistyczny
  Aleksandra Gębska -  III miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)


2004.05.11-2004.05.15


XXXI Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
  Krystian Jarosz -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mikołaj Zymon -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2004.04.28-2004.04.29


II Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia w Chełmnie
  Krystian Jarosz -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Jakub Jarosz -  wyróżnienie - saksofon (mgr J. Sendecki)


2004.04.25-2004.04.30


III Ogólnopolskie Dziecięce Spotkania Skrzypcowe w Płocku
  Elżbieta Król -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)
  Angelika Kumięga -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)
  Donata Mżyk -  wyróżnienie - skrzypce (mgr O. Jankowska)


2004.04.23-2004.04.24


Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st.w Zgierzu
  IV miejsce dla trio tr±bkowego w składzie:
  Krystian Jarosz - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Karol Koczur - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Barnaba Matusz - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  VI miejsce dla kwartetu tr±bkowego w składzie:
  Krystian Jarosz - III tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Filip JóĽwiak - IV tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Arkadiusz Machel - II tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mikołaj Zymon - I tr±bka (mgr J. Jarosz)


2004.04.20


IX Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I st. w Będzinie
  -  Szkolna Orkiestra Smyczkowa - II miejsce - (mgr E. Kapel)   


2004.03.30-2004.03.31


XIII Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Jakub Jarosz -  II miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Krystian Jarosz -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Karol Koczur -  wyróżnienie - tr±bka (mgr I. Stańczak)
  Mikołaj Zymon -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2004.03.22-2004.03.27


XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. J.S.Bacha w Gorzowie Wielkopolskim
  Aleksandra Bi¶ta -  wyróżnienie - fortepian (mgr K. Krupa)


2003.12.10-2003.12.12


III Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy w Przeworsku
  Jakub Jarosz -  III miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Dominik Smagacz -  IV miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)


ROK SZKOLNY 2002/2003


2003.05.09-2003.05.10


III Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Mikołaj Zymon -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Szymon Gaudyn -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krystian Jarosz -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Damian Strzałkowski -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Dawid Mżyk -  III miejsce - puzon (mgr J. Ziegler)
  Karol Koczur -  wyróżnienie - tr±bka (mgr I. Stańczak)


2003.04.15


VIII Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I st. w Będzinie
  -  Orkiestra Dęta - II miejsce - (mgr J. Ziegler)   
  -  Szkolna Orkiestra Smyczkowa - wyróżnienie - (mgr E. Kapel)   
  Elżbieta Król -  wyróżnienie dla najlepszego solisty - skrzypce (mgr B. Knot)


2003.04.08-2003.04.09


XII Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Szymon Gaudyn -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Siudeja -  III miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Krystian Jarosz -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mikołaj Zymon -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Dawid Mżyk -  wyróżnienie - puzon (mgr J. Ziegler)


2003.04.05


Przegl±d Chórów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Górno¶l±skiego w Zabrzu
  -  Chór Szkolny - IV miejsce - (mgr E. Kapel)   


2003.03.29


Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Paryżu
  Aleksandra Bi¶ta -  tres bien 2eme Nommee - fortepian (mgr K. Krupa)
  Dawid Zarzycki -  Tres bien "PRIX CMF" - fortepian (mgr A. Gębska)


ROK SZKOLNY 2001/2002


2002.05.16-2002.05.18


VI Podlaski Konkurs Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej
  Wojciech Lichtański -  I miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Szymon Gaudyn -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Hajduga -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krystian Jarosz -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mateusz ¦liwa -  III miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Dawid Mżyk -  wyróżnienie - puzon (mgr J. Ziegler)


2002.05.10-2002.05.11


II Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Wojciech Lichtański -  I miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Jakub Jarosz -  II miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Paulina Król -  III miejsce - klarnet (mgr A. Warmus)
  Michał Siudeja -  III miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Magdalena Wróblewska -  wyróżnienie - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Mateusz ¦liwa -  wyróżnienie - saksofon (mgr J. Sendecki)


2002.04.26-2002.04.27


VII Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Zgierzu
  III miejsce dla trio instrumentów dętych blaszanych w składzie:
  Krzysztof Hajduga - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Dawid Mżyk - puzon (mgr J. Jarosz)
  Jakub Sojka - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Szymon Gaudyn -  III miejsce dla kwartetu tr±bkowego w składzie: - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Hajduga -  III miejsce dla kwartetu tr±bkowego w składzie: - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Filip JóĽwiak -  III miejsce dla kwartetu tr±bkowego w składzie: - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Jakub Sojka -  III miejsce dla kwartetu tr±bkowego w składzie: - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  wyróżnienie dla kwartetu saksofonowego w składzie:
  Jakub Jarosz - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Wojciech Lichtański - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Piotr Putała - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Mateusz ¦liwa - saksofon (mgr J. Sendecki)


2002.04.04-2002.04.06


IV Międzynarodowy Konkurs "Instrumenty Dęte" w Jastrzębiu Zdroju (dla SM II st.)
  Wojciech Lichtański -  wyróżnienie - saksofon (mgr J. Sendecki)


2002.03.18-2002.03.20


XI Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Mateusz ¦liwa -  III miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)


2002.03.13-2002.03.14


VIII ¦l±ski Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków w Sosnowcu
  Donata Mżyk -  wyróżnienie - skrzypce (mgr O. Jankowska)
  Urszula Ogórek -  wyróżnienie - skrzypce (mgr E. Gajda - Migacz)


2002.03.02


Przegl±d Chórów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Górno¶l±skiego w Zabrzu
  -  Chór Szkolny - III miejsce - (mgr E. Kapel)   


ROK SZKOLNY 2000/2001


2001.05.15-2001.05.19


XXX Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
  Tobiasz Bała -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Hajduga -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Wojciech Lichtański -  II miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)


2001.04.23


VI Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I st. w Będzinie
  -  Orkiestra Rozrywkowa - I miejsce - (mgr J. Ziegler)   


2001.04.20-2001.04.21


I Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
  Wojciech Lichtański -  I miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Bartłomiej Du¶ -  I miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Krzysztof Hajduga -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mateusz ¦liwa -  II miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Tobiasz Bała -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krystian Jarosz -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2001.04.02-2001.04.04


IX ¦l±ski Konkurs „Instrumenty Dęte Drewniane” w D±browie Górniczej
  Wojciech Lichtański -  I miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Bartłomiej Du¶ -  II miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Joanna Kli¶ -  wyróżnienie - flet (mgr M. Roga - Ociepka)


2001.03.27-2001.03.28


X Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Tobiasz Bała -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Filip JóĽwiak -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


ROK SZKOLNY 1999/2000


2000.06.02


Festiwal Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II st. w Tarnowskich Górach
  wyróżnienie dla kwartetu fletowego w składzie:
  Joanna Kli¶ - flet (mgr Z. Pawełczyk)
  Jagoda Sudujko - flet (mgr Z. Pawełczyk)
  Katarzyna ¦liwińska - flet (mgr Z. Pawełczyk)
  Anna Talaga - flet (mgr Z. Pawełczyk)
  wyróżnienie dla trio saksofonowego w składzie:
  Bartłomiej Du¶ - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Michał Knot - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Wojciech Lichtański - saksofon (mgr J. Sendecki)
  wyróżnienie dla trio tr±bkowego w składzie:
  Tobiasz Bała - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Hajduga - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Rafał Zięba - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  wyróżnienie dla kwartetu instrumentów dętych blaszanych w składzie:
  Tobiasz Bała - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Hajduga - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Łukasz Trelka - puzon (mgr J. Jarosz)
  Rafał Zięba - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2000.05.19-2000.05.20


VI Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Zgierzu
  I miejsce dla trio tr±bkowego w składzie:
  Tobiasz Bała - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Krzysztof Hajduga - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Rafał Zięba - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  III miejsce dla trio saksofonowego w składzie:
  Bartłomiej Du¶ - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Michał Knot - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Wojciech Lichtański - saksofon (mgr J. Sendecki)


2000.05.17


V Festiwal Orkiest Szkół Muzycznych I stopnia w Będzinie
  -  Big-Band - wyróżnienie - (mgr J. Ziegler)   


2000.05.09-2000.05.13


XXIX Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
  Bartłomiej Du¶ -  I miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Krzysztof Hajduga -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Rafał Zięba -  wyróżnienie II stopnia - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2000.04.18


VIII ¦ł±ski Konkurs Instrumenty Dęte Blaszane w D±browie Górniczej
  Krzysztof Hajduga -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Tobiasz Bała -  nagroda specjalna sekretarza konkursu dla najlepszego nienagrodzonego trębacza - tr±bka (mgr J. Jarosz)


2000.04.10-2000.04.12


IX Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Bartłomiej Du¶ -  I miejsce - saksofon (mgr M. Kłeczek)
  Krzysztof Hajduga -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Michał Knot -  II miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)


2000.03.21-2000.03.22


Konkurs Akordeonowy w Raciborzu
  Tomasz Skutnik -  wyróżnienie - akordeon (mgr M. Kłeczek)


2000.03.15-2000.03.16


VII ¦l±ski Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków w Sosnowcu
  Elżbieta Pogoda -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)


ROK SZKOLNY 1998/1999


1999.05.05-1999.05.08


XXVIII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
  Artur Lachowicz -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Mateusz Opic -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


1999.04.26


IV Festiwal Orkiest Szkół Muzycznych I st. w Będzinie
  -  Big-Band - wyróżnienie - (mgr J. Ziegler)   


1999.04.21


VII ¦l±ski Konkurs Instrumenty Dęte Drewniane w D±browie Górniczej
  Michał Knot -  IV miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Wojciech Lichtański -  wyróżnienie - saksofon (mgr J. Sendecki)


1999.03.23-1999.03.24


VIII Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
  Wojciech Lichtański -  I miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Mateusz Opic -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Rafał Zięba -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


1998.12.04-1998.12.06


V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. prof. L.Stefańskiego w Płocku
  Alicja Istigniejew -  I miejsce - fortepian (mgr L. Gaik)


ROK SZKOLNY 1997/1998


1998.05.13-1998.05.16


XXVII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
  Arkadiusz Baran -  II miejsce - saksofon (mgr J. Sendecki)
  Mateusz Opic -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


1998.04.21-1998.04.22


VI ¦l±ski Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych w D±browie Górniczej
  Tobiasz Bała -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Przemysław Charęza -  wyróżnienie - tr±bka (mgr J. Jarosz)


1998.03.18


VI ¦l±ski Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków w Sosnowcu
  Elżbieta Pogoda -  wyróżnienie - skrzypce (mgr B. Knot)


ROK SZKOLNY 1996/1997


1997.04.24


V ¦l±ski Konkurs Instrumentów Dętych w D±browie Górniczej
  -  wyróżnienie - (mgr D. Kasperek)   


1997.01.26


II Ogólnopolski Turniej Pianistyczny w Żaganiu
  Alicja Istigniejew -  I miejsce - fortepian (mgr L. Gaik)


ROK SZKOLNY 1995/1996


1996.05.15-1996.05.18


XXVI Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
  Paweł Pogoda -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Elżbieta Szlęzak -  III miejsce - flet (mgr Z. Pawełczyk)


1996.03.21-1996.03.24


XIII Konkurs Pianistyczny im. J.S.Bacha w Gorzowie Wielkopolskim
  Alicja Istigniejew -  II miejsce - fortepian (mgr L. Gaik)


1996.01.28


I Ogólnopolski Turniej Pianistyczny w Żaganiu
  Alicja Istigniejew -  II miejsce - fortepian (mgr L. Gaik)


ROK SZKOLNY 1993/1994


1994.05.20-1994.05.22


XXV Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
  Bartosz Gaudyn -  II miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)
  Rafał Trelka -  III miejsce - puzon (mgr J. Ziegler)


1994.04.14-1994.04.16


III ¦l±ski Konkurs "Instrumentów Dętych Blaszanych" w Jastrzębiu Zdroju
  Paweł Pogoda -  III miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)


ROK SZKOLNY 1992/1993


1993.05.17-1993.05.21


Konkurs im.Janiny Gar¶ci w Stalowej Woli
  Anna Czaicka -  III miejsce - fortepian (mgr A. Gębska)


ROK SZKOLNY 1991/1992


1992.05.14-1992.05.16


XXIII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
  Olga Odrzywolska -  I miejsce - fortepian (mgr J. Jarosz)
  Paweł Pogoda -  I miejsce - tr±bka (mgr J. Jarosz)

do góry

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie, ul. Inwalidów Wojennych 2a, 43-603 Jaworzno

Ta strona używa plików cookie tylko w czę¶ci administracyjnej. W innym przypadku, nie s± one używane.